Katowice

“Bardzo miłe miejsce”
Food&Ball — recenzja

Food&Ball
Nr 84 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poszedłem tam pracować, spędziłem 6h i muszę przyznać, że miejsce to miło mnie zaskoczyło. Oferta obiadowa bardzo dobra, obsługa profesjonalna, ceny ok patrząc na to co dostajemy, wystrój bardzo ładny, elegancki, fotele wygodne czy to do pracy czy żeby obejrzeć mecz!
Polecam

Dziękujemy, Bodzio T

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Okazją do odwiedzin było spotkanie biznesowe. Sama rekomendacja jako lokal Milika okazał się dużym magnesem oraz wzbudziła duże oczekiwania. Jednak o ile do obsługi i cen nie można się przyczepić to jakość jedzenia była dokładnie mówiąc średnia. Makaron z kaczką delikatnie mówiąc pływał w tłuszczu a gnocchi musieliśmy szukać pod sosem pomidorowym. Spodziewałem się czegoś wow, było średnio.

Dziękujemy, MaciekOzi
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, przyjemnie, kulturalnie, miło! Ceny rozsądne, wystrój bardzo klimatyczny, dużo roślinności. Menu dobre dla każdego, mocno zróżnicowane. Obsługa na wysokim poziomie. Bardzo polecam.

Dodatkowo jeśli ktoś jest fanem piłki nożnej, to jest miejsce dla niego. Co chwila TV z akcentami piłkarskimi.

Dziękujemy, sebastianw4
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo mocno polecam tą restauracje! Pod względem obsługi jedzenia jak i napojów!
Miejsce ze sportowym charakterem ale wysokim poziomem! Ceny nie są wysokie a lunche dnia w cenie 25 zł za krem, główne danie i lemoniadę to strzał w 10tke! ✌️

Dziękujemy, 424krzysztofc
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Stek bardzo dobry,rzeczowa, empatyczne obsługa, fajny design. In minus fakt, że frytki są dodatkowo płatne, a same ceny, jak na Ligotę dosyć wygórowane, poza tym zbyt mały wybór piw, choć to, które akurat było w ofercie - pyszne!. Wrócę na pewno.

Dziękujemy, Grażyna D

Food&Ball — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Food&Ball? Podziel się wrażeniami!