Przewóz na lotnisko w Krakowie

Sprawna rezerwacja, komfortowy przewóz. Wszystko na czas. Często mam okazję zamawiać przewozy na... Przeczytaj więcej

kurczynskidamian
Transfer lotniskowy Kraków

W ostatnim czasie miałem przyjemność korzystać z usług firmy transportowej tranferis24.pl... Przeczytaj więcej

franekmirowski
Katowice, Polska

Polecam firmę! Rezerwacja bezproblemowa. Sam przewóz szybko i sprawnie. Przewóz na lotnisko z firmą został mi polecony przez moją przyjaciółkę i jestem bardzo zadowolona. Miałam okazję jechać już z innymi firmami w tym regionie, jednak teraz zgodnie mogę stwierdzić, że transferis24 to najlepszy transfer lotniskowy na Śląsku. U żadnej firmy nie widziałam, tak profesjonalnego podejścia, jak tutaj!

Dziękujemy, kkamilakkk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Staramy się, jak możemy!
Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że jest pani zadowolona z przewozu naszej firmy!

Z transferis24 miałam okazję współpracować już parę razy. Pierwsza podróż odbyła się z pół roku temu, kiedy potrzebowałam transport na lotnisko w Krakowie. Kraków to piękne miasto, o którym sporo opowiedział nam bardzo komunikatywny pan kierowca. Podróż odbyła się w komfortowej atmosferze, bardzo wygodnym autem. Zachęcona pierwszą podróżą postanowiłam zarezerwować transferis24.pl na wycieczkę do Auschwitz. Polecam serdecznie! Dwa razy się nie zawiodłam i na pewno będą kolejne razy! Niedługo będę potrzebowała transportu na lotnisko w Katowicach- na pewno się odezwę!

Dziękujemy, sadraaaaa

Dziekujemy za pozytywną opinię!
Jesteśmy do pani dyspozycji i czekamy na kolejną podróż!
Pozdrawiamy!

Miałam przyjemność odbywać przejazd z Katowic do Krakowa. Kierowca podjechał o wskazanej godzinie, zapakował nasze bagaże i wyruszliśmy w drogę. Podróż minęła szybko, kierowca jechał bezpiecznie. Uważam, że wybór transferis24 to dobry wybór. Daje 5 gwiazdek i na pewno w przyszłości skorzystamy

Dziękujemy, kasiaburkowska

Dziękujemy za pozytywną opinię!

Bardzo prosta rezerwacja, na stronie internetowej wszystko jasno napisane krok po kroku. Przed wyjazdem otrzymałem wiadomość sms z informacją o danych kierowcy oraz danych pojazdu, którym będę sie przemieszczać. Podróż minęła mi bez zarzutów. Bardzo profesjonalne podejście- polecam

Dziękujemy, dmarekss

Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni!

Bardzo dobry kontakt z firmą. Rezerwowałem przejazd na lotnisko w Katowicach. Ustalenia jak i cała podróż przebiegły bezproblemowo. Polecam, na pewno skorzystam w przyszłości

Dziękujemy, adamianaa

Zapraszamy przy najbliższej okazji:)