Przewóz na lotnisko w Krakowie

Sprawna rezerwacja, komfortowy przewóz. Wszystko na czas. Często mam okazję zamawiać przewozy na... Przeczytaj więcej

kurczynskidamian
Transfer lotniskowy Kraków

W ostatnim czasie miałem przyjemność korzystać z usług firmy transportowej tranferis24.pl... Przeczytaj więcej

franekmirowski
Katowice, Polska

Miałam przyjemność odbywać przejazd z Katowic do Krakowa. Kierowca podjechał o wskazanej godzinie, zapakował nasze bagaże i wyruszliśmy w drogę. Podróż minęła szybko, kierowca jechał bezpiecznie. Uważam, że wybór transferis24 to dobry wybór. Daje 5 gwiazdek i na pewno w przyszłości skorzystamy

Dziękujemy, kasiaburkowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za pozytywną opinię!

Bardzo prosta rezerwacja, na stronie internetowej wszystko jasno napisane krok po kroku. Przed wyjazdem otrzymałem wiadomość sms z informacją o danych kierowcy oraz danych pojazdu, którym będę sie przemieszczać. Podróż minęła mi bez zarzutów. Bardzo profesjonalne podejście- polecam

Dziękujemy, dmarekss

Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni!

Bardzo dobry kontakt z firmą. Rezerwowałem przejazd na lotnisko w Katowicach. Ustalenia jak i cała podróż przebiegły bezproblemowo. Polecam, na pewno skorzystam w przyszłości

Dziękujemy, adamianaa

Zapraszamy przy najbliższej okazji:)

Najlepszy transfer, jakim miałem okazję jechać. Kierowca bardzo miły, podróż minęła szybko i bez żadnych zarzutów!

Dziękujemy, jacekmaks

Dziękujemy!

Bardzo pozytywne odczucia, usługa wykonana wzorowo. Auto nowe, pachnące, duże (mieliśmy sporo bagażu) kierowca pomógł nam z zapakowaniem. Szybko dojecheliśmy na lotnisko. Polecamy

Dziękujemy, Edyta P

Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z usługi:)