Przewóz na lotnisko w Krakowie

Sprawna rezerwacja, komfortowy przewóz. Wszystko na czas. Często mam okazję zamawiać przewozy na... Przeczytaj więcej

kurczynskidamian
Transfer lotniskowy Kraków

W ostatnim czasie miałem przyjemność korzystać z usług firmy transportowej tranferis24.pl... Przeczytaj więcej

franekmirowski
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 8 września 2019

Rzetelna i kompetetna firma przewozowa. Świetny kontakt i banalnie prosta rezerwacja. Ja i moja rodzina byliśmy zachwyceni przewozem oraz miłym panem kierowcą

Dziękujemy, wikakolanowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Cieszymy się, że podróż odbyła się w miłej atmosferze i dziękujemy za opinię:)

Zrecenzowano: 7 września 2019

Mój pierwszy przewóz na lotnisko z tą firmą, jednak na pewno nie ostatni. Jestem bardzo zadowolony. Kierowca podjechał o umówionej godzinie, zapakowaliśmy walizki i punktualnie przybyliśmy na lotnisko w Katowicach. Polecam serdecznie

Dziękujemy, robertcielinski

Dziękujemy, również mamy nadzieję, że nie był to ostatni raz! :)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Transfer lotniskowy spełnił wszystkie moje oczekiwania. Szybko, sprawnie i na czas. Mogę polecić wszystkim przewozy z tą firmą. Na pewno się nie zawiedziecie ;)

Dziękujemy, sdamians

Dziękujemy!

Zrecenzowano: 6 września 2019

Nie ma się co rozpisywać. Szybko i sprawnie. Dobre auto, nowe i wygodne. Kierowca miły i pomocny przy bagażach. Jak dla mnie 5+

Dziękujemy, Ola K

Serdecznie dziękujemy za tak miłą opinię :)

Zrecenzowano: 5 września 2019

Świetne warunki podróży, miły kierowca który wybrał najszybszą dorgę. Cena bardzo dobra. Auto nowe, full opcja. Polecam

Dziękujemy, Tomek M

Dziękujemy!