Zapisz
Pełen profesjonalizm

Mogę polecić z czystym sumieniem. Transport na i z lotniska wszystko odbywa się płynnie bez... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 grudnia 2019
356przemekg
Punktualnie i profesjonalnie

Punktualnie i profesjonalnie. Wszystko na najwyższym poziomie, ceny konkurencyjne a auta nowe i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 grudnia 2019
jacekw102

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Zachęcony pozytywnymi opiniami postanowiłem spróbować.
Bardzo się cieszę z tej decyzji. Jestem zadowolony z przejazdu- wszystko szybko i sprawnie pomimo dużego ruchu na mieście.

Dziękujemy, smarekss
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy, jest nam bardzo miło! :)
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Pan kierowca był przed czasem i pomógł nam z bagażami, co było bardzo miło.
Na miejsce dotarliśmy o wskazanej godzinie
Polecam

Dziękujemy, Ania R

Cieszymy się, że przewóz spełnił Pani oczekiwania:)

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wzorowy transport na lotnisko, szybko ale spokojnie dotarliśmy do terminala (sporo przed czasem). Polecamy

Dziękujemy, Patryk K

Dziękujemy!

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Szybka i profesjonalna podróż ładnym i czystym autem. Dziękuję i będę korzystał w przyszłości z waszych usług.

Dziękujemy, Sławek R

Dziękujemy i do zobaczenia przy najbliższej okazji! ;)

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Polecam firmę.
Odbiór spod domu o wskazanej godzinie, bezpieczne i komfortowe dotarcie na miejsce. A aucie panuje porządek, kierowca miły. Na pewno będę korzystać w przyszłości

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, monikakkkk