Katowice
Przewóz na lotnisko w Krakowie

Sprawna rezerwacja, komfortowy przewóz. Wszystko na czas. Często mam okazję zamawiać przewozy na... Przeczytaj więcej

kurczynskidamian
Transfer lotniskowy Kraków

W ostatnim czasie miałem przyjemność korzystać z usług firmy transportowej tranferis24.pl... Przeczytaj więcej

franekmirowski
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 5 września 2019

Świetne warunki podróży, miły kierowca który wybrał najszybszą dorgę. Cena bardzo dobra. Auto nowe, full opcja. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Tomek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy!

Zrecenzowano: 4 września 2019

Firma którą zdecydowanie można polecić. Transfer na lotnisko przebiegł bardzo sprawnie i w krótkim czasie. Polecam bo cena też super

Dziękujemy, Kornelka D

Dziękujemy i do zobaczenia przy najbliższej okazji :)

Zrecenzowano: 3 września 2019

Cała podróż przebiegła płynnie, bez zakłóceń. Na lotnisku bylismy szybciej niż planowaliśmy. Kierowca miły. Auto praktycznie nowe, czyste i wygodne. Tak powinnno być. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Arleta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Bardzo dziękujemy za opinię :)

Zrecenzowano: 2 września 2019

Przejazd na lotnisko był przyjemnościa, szybko i w wygodnych warunkach. Auto czyste i pchnące. Kierowca sympatyczny. Cena bardzo ok. Polecamy

Dziękujemy, Monika L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. PR, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy :)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Podróżowałem pierwszy raz tym przewoźnikiem. Mogę śmiało stwierdzić, że to najlepszy transfer lotniskowy w Katowicach. Wszystko sprawnie i szybko

Dziękujemy, sebakozlowski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dziękujemy :)