Przewóz na lotnisko w Krakowie

Sprawna rezerwacja, komfortowy przewóz. Wszystko na czas. Często mam okazję zamawiać przewozy na... Przeczytaj więcej

kurczynskidamian
Transfer lotniskowy Kraków

W ostatnim czasie miałem przyjemność korzystać z usług firmy transportowej tranferis24.pl... Przeczytaj więcej

franekmirowski
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019

Przejazd na lotnisko był przyjemnościa, szybko i w wygodnych warunkach. Auto czyste i pchnące. Kierowca sympatyczny. Cena bardzo ok. Polecamy

Dziękujemy, Monika L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. PR, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy :)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Podróżowałem pierwszy raz tym przewoźnikiem. Mogę śmiało stwierdzić, że to najlepszy transfer lotniskowy w Katowicach. Wszystko sprawnie i szybko

Dziękujemy, sebakozlowski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dziękujemy :)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Zachęcony pozytywnymi opiniami postanowiłem spróbować.
Bardzo się cieszę z tej decyzji. Jestem zadowolony z przejazdu- wszystko szybko i sprawnie pomimo dużego ruchu na mieście.

Dziękujemy, smarekss
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy, jest nam bardzo miło! :)
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Pan kierowca był przed czasem i pomógł nam z bagażami, co było bardzo miło.
Na miejsce dotarliśmy o wskazanej godzinie
Polecam

Dziękujemy, Ania R

Cieszymy się, że przewóz spełnił Pani oczekiwania:)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Jesteśmy w pełni zadowoleni z transportu. Kierowca był wcześniej, pomógł nam z załadunkiem. Podróż trwała około 30 minut, auto bardzo czyste, wygodnie się nim jechało.

Dziękujemy, Sebastian S

Staramy się najlepiej, jak możemy! :)