Przewóz na lotnisko w Krakowie

Sprawna rezerwacja, komfortowy przewóz. Wszystko na czas. Często mam okazję zamawiać przewozy na... Przeczytaj więcej

kurczynskidamian
Transfer lotniskowy Kraków

W ostatnim czasie miałem przyjemność korzystać z usług firmy transportowej tranferis24.pl... Przeczytaj więcej

franekmirowski
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Zachęcony pozytywnymi opiniami postanowiłem spróbować.
Bardzo się cieszę z tej decyzji. Jestem zadowolony z przejazdu- wszystko szybko i sprawnie pomimo dużego ruchu na mieście.

Dziękujemy, smarekss
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy, jest nam bardzo miło! :)
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Pan kierowca był przed czasem i pomógł nam z bagażami, co było bardzo miło.
Na miejsce dotarliśmy o wskazanej godzinie
Polecam

Dziękujemy, Ania R

Cieszymy się, że przewóz spełnił Pani oczekiwania:)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Jesteśmy w pełni zadowoleni z transportu. Kierowca był wcześniej, pomógł nam z załadunkiem. Podróż trwała około 30 minut, auto bardzo czyste, wygodnie się nim jechało.

Dziękujemy, Sebastian S

Staramy się najlepiej, jak możemy! :)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Nasz podróż przebiegła bez zakłóceń, szybko i miło. Auto bardzo wygodne i duże. Zmieściliśmy wszytskie bagaże (a było ich dużo). Polecam bo cena też atrakcyjna

Dziękujemy, Julka S

Dziękujemy za opinię :)

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Pan kierowca bardzo miły, również miło nam się rozmawiało, dzięki czemu podróż minęła nam szybko i przyjemnie. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Mateuszmarcinkowski

Panie Mateuszu, dziękujemy za pozytywną opinię!