Przewóz na lotnisko w Krakowie

Sprawna rezerwacja, komfortowy przewóz. Wszystko na czas. Często mam okazję zamawiać przewozy na... Przeczytaj więcej

kurczynskidamian
Transfer lotniskowy Kraków

W ostatnim czasie miałem przyjemność korzystać z usług firmy transportowej tranferis24.pl... Przeczytaj więcej

franekmirowski
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Polecam firmę.
Odbiór spod domu o wskazanej godzinie, bezpieczne i komfortowe dotarcie na miejsce. A aucie panuje porządek, kierowca miły. Na pewno będę korzystać w przyszłości

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, monikakkkk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Staramy się :)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt.
Udało nam się szybko i bezpiecznie dojechać na lotnisko o wskazanej godzinie.
Kierowca bardzo kontaktowy z dystansem :)

Dziękujemy, Daria K

Bardzo miło nam czytać, takie opinie:)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Dwa razy jechałem z wami na lotnisko, za każdym razem podróż była komfortowa i szybka. Kierowca pomógł mi z bagażami. Polecam

Dziękujemy, Marek K

Mamy nadzieję na kolejne okazję do wspólnych przejazdów!
Pozdrawiamy, panie Marku!

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Pan kierowca dowiozl mnie na miejsce równo o czasie, dzięki czemu w kryzysowej sytuacji znazylam na lotnisko
Jeszcze raz dziekuje!

Dziękujemy, wojtkowskaola005

Dziękujemy!

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Auto bardzo wygodne i czyste, podróż szybka mimo duzego ruchu, cena bardzo dobra. Polecam, następnym razem na lotnisko też z wami :)

Dziękujemy, Ola D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michal D, Kierownik ds. PR, Transferis24.plOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy za wyróżniającą nas opinię. Cieszymy się, że nasze starania odbiły się poprzez Pani zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy ponownie :)