“Najlepsze frytki i chipsy z prawdziwego ziemniaka!”
KROYONE — recenzja

KROYONE
Zamów online
Nr 174 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: To tutaj skromny ziemniak przechodzi metamorfozę i staje się cieniutkim przyprawionym ziemniaczanym plastrem. Staje się chipsem. Nasz koncept jest prosty - świeże kroyone na miejscu ziemniaki, najlepszy olej i jedna ze smakowych posypek. KROYONE - najlepsze chipsy ze świeżych ziemniaków.
Zrecenzowano 6 września 2019

Ziemniaki kroją na miejscu, na chipsy (wow - nigdy wcześniej nie widziałam takiego konceptu w PL!) i na frytki - od cienko krojonych, przez grubo aż po belgijskie. Polecam cienkie - jak frytki z dzieciństwa :) Są też zestawy lunchowe - frytki po meksykańsku - porcja ogromna i pyszna! Ogólnie polecam :)

Dziękujemy, Agnieszka L

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne połączenia - urzekający sos, frytki - świetne chrupiące, obsługa pomocna w trudnym wyborze wymarzonego dania. Idealny lokal na obiad w słoneczną, wychillowaną niedzielę.

Dziękujemy, Resort801991
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bliźniak KROYONE z Sosnowca. Nieduży lokal z kilkoma rodzajami frytek. Przegryzka nie zła ale wyszedłem od nich na cały dzień pachaniałem jak frytka. I chociaż zdaje sobie sprawę że frytki trzeba usmażyć to właśnie czas oczekiwania jest dla mnie największym minusem.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 75skala
Zrecenzowano 24 listopada 2018

Fajne miejsce z fajną lokalizacją. W środku przesympatyczna i pomocna obsługa. Ziemniak podany na wiele sposobów, nie sposób się znudzić. Bardzo dobra wentylacja lokalu. Mimo, że frytki robione są na oleju, po wejściu do lokalu nie czujemy oleju, a wychodząc nie jesteśmy przesiąknięci jego zapachem. Bardzo duży plus, bo zazwyczaj jest to problem tego typu miejsc. Do tego całkiem przystępne ceny i czego chcieć więcej. Polecam ziemniakożercom :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Agata L
Zrecenzowano 13 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Znalazłam i weszłam przypadkiem i powiem tak. Świetne frytki super, różne rodzaje, raczej się człowiek nie znudzi. Chipsy okej, na pewno zdrowsze niż te z paczki i w smaku może nie równie dobre, ale nie można się przyczepić. Dodatkowy plus, że blisko centrum. Gorąco polecam miłośnikom wyrobów ziemniaczanych.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, karolinau2017

KROYONE — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w KROYONE? Podziel się wrażeniami!