“Najlepszy hummus w Katowicach,no i jedyna bliskowschodnia kuchnia”

Amfora Restaurant & Cocktail Bar
Nr 66 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: Miejsce do czerpania radości płynących z jedzenia i relaksu przy barze. Restauracja z kuchnią bliskiego wschodu oraz cocktailbar z autorskimi koktajlami. Duży wybór win, a także kraftowe piwa z lokalnego, rzemieślniczego "Browaru Jana" z Zawiercia.
Zrecenzowano 1 września 2019

Lokal nowoczesny,obsługa świetna, jedzenie to już zależy od gustu wiekszej wpadki nigdy nie było.Drinki trochę udziwnione ale barman zrobi każdego klasyka lub jego wariację nie bedąca w menu.Co polecam:hummus,rostbef,muhammare,kalmary,kofty baranie (jaglanych nie rozumiem nie jestem jaroszem),udziec .

Dziękujemy, DayTrip737563

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nawet, gdyby obsługa była słaba ( a nie była), to daje 5 gwiazdkę. Jedzenie broni wszystkiego w tym lokalu. Pyszne, pyszne, genialne. Obsługa miła i profesjonalna. Wszystko wyśmienite. Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie w Państwa restauracji! Do zobaczenia!

Dziękujemy, pawe_s790
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Wchodzę, żywego ducha. Podchodzi pani kelnerka, składam zamówienie: napój z hibiskusa, baba ganoush, ziemniaki po turecku, semifreddo sezamowe z truskawkami i kawę po turecku. Czekam. Dostaję gorący napój z hibiskusa, pyszny, lecz w metalowym garnuszku, nie da się pić, czekam, aż wystygnie. Czekam na zamówione danie. Czekam. Czekam. W dalszym ciągu pusto. Czekam, mija dobre pół godziny. Pani kelnerka (już inna) przynosi bakłażan z chlebkiem. Pytam o ziemniaki i mówię, że chciałam bez chlebka. Czekam, tym razem krótko, dostaję ziemniaki. Jem bakłażan, bardzo mi nie smakuje, ale jestem bardzo głodna. Bakłażan momentami niedopieczony, jest także zwęglona skórka. Semifreddo jest z porzeczkami, te truskawki są w formie musu, dekorującego talerz. Współczuję pani kelnerce. Ale oddaję sprawiedliwość - pani chciała zabrać bakłażan, żeby go dopiec i semifreddo dostałam w prezencie. Muzyka świetna, ale bardzo głośna. Nie wiem, czy dać drugą szansę?

Dziękujemy, Bodejka
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne bogactwo smaków, świetna kuchnia, dużo egzotycznych przypraw i ziół. Polecam zestaw przystawek Mezze; doskonały Hummus i Muhammara oraz dania: Fatteh i Pastilla!!! Miły i kompetentny serwis.

Dziękujemy, wojtekm581
Zrecenzowano 29 maja 2019

Wystrój bardzo przyjemny, klimatyczny. Wtorkowa muzyka na żywo duży plus, fajny taras. Niezłe drinki, jedzenie dobre.

Dziękujemy, Ewelina K

Amfora Restaurant & Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Amfora Restaurant & Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!