“Póżny lunch”
Isto — recenzja

Isto
Nr 24 wśród 495 Restauracje (Katowice)

Krótkie menu , wszystko przygotowywane na świeżo, dlatego czekasz dość długo. Perfekcyjna kelnerka Pani Dominika.Potrawy podane wytwornie. Wizualnie i smakowo bez zarzutu. Dania "niewielkich rozmiarów ".Jeśli masz do dyspozycji około godziny nawet nie wchodź , nie zdążysz.

Dziękujemy, stapa1

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło wspominam rodzinne spotkanie w restauracji Isto! Profesjonalna i niezwykle miła obsługa, a do tego cudowne jedzenie! Przydałby się jedynie kącik dla dzieci :)

2  Dziękujemy, PatrycjaBeem
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy młodego kurczaka oraz węgierska wieprzowinę. Coś niesamowitego. Przystawki świetne. Wszystko dopracowane. Restauracja na najwyższym światowym poziomie. Na chwile obecna pewnie Top 3 w Polsce.

Dziękujemy, 980piotrp
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce, bardzo romantyczne i niesamowicie smaczne. Spędziłam tam wspaniałe chwile z najbliższą mi osobą.
Spróbowaliśmy pysznego Foie Gras, przepysznych winniczków z Częstochowy oraz wyśmienitą Mangalicę czyli węgierską świnkę. Jednakże największym zaskoczenie był podany chips rybny z odrobiną koziego sera w towarzystwie probówki z chłodnikiem .

Wspaniała obsługa młodego, sympatycznego Pana Sławka , który z pasją i znajomością kulinarnego świata potrafił przenieść nas w kulinarną krainę smaków.

Polecamy

1  Dziękujemy, Ola_Swietoslawska
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Byłam dzisiaj pierwszy raz. Menu wysmakowane, dania pięknie podane. No i trufle, które uwielbiam. Szef kuchni wie, co robi, bardzo dziękuję. Dziękuję również przemiłej i kompetentnej pani Dominice. Do zobaczenia!

Dziękujemy, Bodejka

Isto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Isto? Podziel się wrażeniami!