Katowice

“Bardzo fajny ALE”
Pasibus — recenzja

Pasibus
Nr 160 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: Jesteśmy siecią burgerowni, wywodząca się z tzw. street foodu. Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom - Pasibrzuchom burgerów najwyższej jakości, które przyrządzane są na bazie autorskich receptur oraz sosów ze składników od lokalnych dostawców. Pierwszy Pasibus powstał w 2013 roku i był “tylko” wrocławskim foodtruckiem, jednak dzięki naszej pasji do burgerów oraz luźnej atmosferze podbijamy obecnie całą Polskę! ;) Odkryj co niesie za sobą świat Pasibusa! Przyjdź i przekonaj się sam, że “JEDZENIE U NAS TO SZTUKA”, gdzie sztuką jest wyjść nie najedzonym oraz…czystym. A żeby być na bieżąco obserwujcie Pasibusa na Facebooku oraz na Instagramie, bo przed Wami dużo promek i konkursów!
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Burger naprawdę dobry, natomiast nie dali mi sera które zamówiłem :) trochę przykro. Ogólnie bardzo polecam natomiast warto sprawdzić zamówienie czy ma wszytskie DODATKOWE skladniki.

Dziękujemy, Zbigniev1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Izabela O, Marketing, PasibusOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dzięki za opinię :) Czasem komuś z PasiZiomków podwinie się noga, ale w takim wypadku trzeba to od razu zgłosić i na pewno jak najszybciej to naprawią ;)

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Fajne miejsce z dobrym marketingiem, choć mam wrażenie, że niektóre burgery to lekki przerost formy nad treścią. Często ciężko o miejsce i albo trzeba czekać, albo dać sobie spokój.

Dziękujemy, mizaku

Dzięki za opinię, a co do miejsca to zapraszamy również do lokalu w Starym Dworcu, a już niedługo też do Silesia City Center ;)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Pierwszy raz jadłem Awokadusa, i muszę przyznać, że smakował genialnie, obsługa sympatyczna. Śmiało polecam :)

Dziękujemy, Gastro_Kato
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Izabela O, Marketing Assistant, PasibusOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za opinię i zapraszamy częściej! ;)

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

To była moja pierwsza i niestety ostatnia wizyta w tej "restauracji". Ceny wygórowane, a za to dostaje się możliwość postania 15 minut w kolejce do złożenia zamówienia przy barze i kolejne pół godziny czekania przy stoliku. Miejsce bardzo brudne jak na lokal gastronomiczny, stoliki lepiące się od sosów, kawałki jedzenia walające się po podłodze. Obsługa nie zainteresowana utrzymaniem czystość w lokalu, zajęta prywatnymi pogaduszkami. W końcu samo jedzenie: porażka. Nie za bardzo rozumiem te recencje po pięć gwiazdek - mam wrażenie, że niektórzy po prostu nie mają w ogóle porównania jak powinien być przyrządzony i jak powinien smakować dobry burger. Mieszkam w Katowicach i mam cichą nadzieję, że ten lokal zostanie zastąpiony przez coś lepszego w niedalekiej przyszłości.

Dziękujemy, PMS378
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Izabela O, Marketing Assistant , PasibusOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Bardzo nam przykro, że spotkał Cię zawód :( Czy możesz napisać co dokładnie było nie tak z burgerem? Co do nieposprzątanego lokalu, przypilnujemy, żeby to się więcej nie powtórzyło, ponieważ oczywiście takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Wpadnij do nas ponownie lub do drugiej z naszych katowickich restauracji - w Starym Dworcu, dać nam drugą szansę ;) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 5 lipca 2019

Swietne burgery, frytki zwykle i z batata, surowki smakowite i swiezutkie, fantastyczne kraftowe piwo, Primator moj number one! i do tego serowe kuleczki, calosci stanowi idealna kompozycje doskonalej burgerowni. Od niedawna sa rowniez w Warszawie w Zlotych Tarasach oraz w Galerii Mlociny, wiec odwiedze ich ponownie na 100%.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Sylwia D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Izabela O, Marketing Assistant, PasibusOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i zapraszamy serdecznie do innych lokalizacji! ;)

Pasibus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pasibus? Podziel się wrażeniami!