“Szybki obiad”
Pizza z Pieca — recenzja

Pizza z Pieca
Nr 83 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza. Rewelacyjne piwa craftowe. Ceny jak najbardziej przystępne. Miła i szybka obsługa. Właścicielka dba o lokal i klientów by niczego im nie zabrakło i nic im nie przeszkadzało przy jedzeniu. Polecam

Dziękujemy, Martinka89

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jak w tytule, na prawdę cienkie ciasto i bardzo smaczne. Duży wybór składników. Czas oczekiwania około 25minut, więc jak na taką pizze to całkiem fajnie. Dobra lokalizacja. Jedyny minus to małe stoliki i bardzo mało przestrzeni. Reasumując będąc w Katowicach trzeba tu wpaść na pizzę :D

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Boszczescie
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Atuty:
Włoskie składniki, niektóre nawet w kasie Eko.
Piec opalany drewnwn
Klimatycznie, ładny wystrój, obsługa doskonała.
Tradycyjne włoskie sery.
Bardzo dobre wina Sycylijskie.

Dziękujemy, j0lik
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

+ dobra jakość składników
+ piec na drewno klimat tzn wystrój
+- sam pizza cóż skaldnikinok ciasto niby w smaku tez ale strasznie gumowate mimo ze cienkie wzięliśmy 2 i 11
- ja wiem ze ciężko o kelnerów ale do Wlascielka jakieś minimalne szkolenie jakiś koncept jak należy obsłużyć gości minimalne zasady czegokolwiek młodzi ludzi niektórzy zza wschodniej granicy super nadal to Wlascicel jest odpowiedzialny za to jakie jest podejście domknięta. Sam piec na drewno i sprowadzane z Włoch składniki czy napoje nie wystarcza

Dziękujemy, MIKS-owie
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulny lokal tuż przy uliczce dla pieszych. Cześć wewnętrzna i ogródek. Miła obsługa a pizza rewelacyjna. Jako sos oliwa z oliwek. Ciasto którego warto spróbować a na nim niemało składników. Cienkie z chrupiącymi brzegami.
Na pewno jeszcze tam zawitamy bo to był nasz pierwszy pobyt w Katowicach :)

Dziękujemy, WiecznieGlodnyMarek

Pizza z Pieca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pizza z Pieca? Podziel się wrażeniami!