“Wrzesień”

AïOLI inspired by Katowice
Nr 164 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 8 września 2019

Frytki, które zamówiliśmy prawdopodobnie były smażone na starym, przepalonym oleju.
Dramat!
Przynajmniej miła obsługa

Dziękujemy, wikakolanowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist , AïOLI inspired by KatowiceOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Cześć, wielkie dzięki za opinię, przykro nam, że Twoja wizyta u nas nie była idealna Uwagi przekazujemy do naszego teamu, mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę ❤️

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja i klimat restauracji zdecydowanie na plus. Jedzenie jest dobre, jednak w tych kwotach można zjeść lepiej. Niemniej nie można na nie narzekać, gdyż jest smaczne i wyszukane. Największy minus tego lokalu od początku jego powstania w Katowicach to obsługa. Trzeba długo czekać aż kelner obsłuży, czy nawet zauważy nowych gości. Pozostawione brudne naczynia na stoliku, gdzie goście już dawno od niego odeszli to standard. Czasem mam wrażenie, że kelnerzy nie biorą pełnej odpowiedzialności za to który stolik obsługują od początku do końca.

Dziękujemy, mat300sh
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI inspired by KatowiceOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Hej, dziękujemy za miłe słowa, Twoje uwagi przekazujemy do naszego teamu, będziemy pracować nad poprawą Do zobaczenia ❤️

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczny obiad, Warty polecenia z ciekawymi drinkami. Małe ale to porcje wydaje mi się że są trochę przy małe, mogły by być większe ale to tylko moja spostrzegawczość

Dziękujemy, Piotr G

Cześć, dzięki wielkie za miłe słowa, wpadaj częściej, do zobaczenia ❤️

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Po pierwsze strasznie niewygodne stołki/krzesła do siedzenia (te bez oparcia). Ciężko wysiedzieć.... Po drugie takie spostrzeżenie: Pani przy barze przygotowywuje coś do picia, nabiera szufelką lód apotem nad szklanką, paluszkiem zsuwa kostki do szklanki.... Jedzenie tym razem nie najgorsze, ale powyższe dwie rzeczy popsuły radość z obiadu... No i drogie napoje....

Dziękujemy, antonis1988
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI inspired by KatowiceOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Cześć, dzięki wielkie za opinię, przykro nam, że Twoja wizyta u nas nie była idealna Twoje uwagi przekazujemy do naszej obsługi, mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wystrój i lokalizacja na plus, jednak moim zdaniem miejsce dość mocno przereklamowane. O ile z wizyt w lokalu w Warszawie byłem zadowolony tutaj mam mieszane uczucia, co do obsługi klienta oraz smaku potraw

Dziękujemy, Mateuszmarcinkowski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Manager, AïOLI inspired by KatowiceOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Cześć, dzięki wielkie za opinię, wszystkie Twoje uwagi przekazujemy do naszej obsługi, obiecujemy poprawę i mamy nadzieję, że jeszcze do nas wpadniesz

AïOLI inspired by Katowice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w AïOLI inspired by Katowice? Podziel się wrażeniami!