“Obiadek”

AïOLI inspired by Katowice
Nr 165 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczny obiad, Warty polecenia z ciekawymi drinkami. Małe ale to porcje wydaje mi się że są trochę przy małe, mogły by być większe ale to tylko moja spostrzegawczość

Dziękujemy, Piotr G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI inspired by KatowiceOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Cześć, dzięki wielkie za miłe słowa, wpadaj częściej, do zobaczenia ❤️

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Po pierwsze strasznie niewygodne stołki/krzesła do siedzenia (te bez oparcia). Ciężko wysiedzieć.... Po drugie takie spostrzeżenie: Pani przy barze przygotowywuje coś do picia, nabiera szufelką lód apotem nad szklanką, paluszkiem zsuwa kostki do szklanki.... Jedzenie tym razem nie najgorsze, ale powyższe dwie rzeczy popsuły radość z obiadu... No i drogie napoje....

Dziękujemy, antonis1988
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI inspired by KatowiceOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Cześć, dzięki wielkie za opinię, przykro nam, że Twoja wizyta u nas nie była idealna Twoje uwagi przekazujemy do naszej obsługi, mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wystrój i lokalizacja na plus, jednak moim zdaniem miejsce dość mocno przereklamowane. O ile z wizyt w lokalu w Warszawie byłem zadowolony tutaj mam mieszane uczucia, co do obsługi klienta oraz smaku potraw

Dziękujemy, Mateuszmarcinkowski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Manager, AïOLI inspired by KatowiceOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Cześć, dzięki wielkie za opinię, wszystkie Twoje uwagi przekazujemy do naszej obsługi, obiecujemy poprawę i mamy nadzieję, że jeszcze do nas wpadniesz

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie podane bardzo szybko. Było smacznie i plus za promocję. Bardzo dobre shoty i bardzo cierpliwa obsługa.

Dziękujemy, pablomieszkobar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI inspired by KatowiceOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Cześć, dzięki wielkie, jest nam mega miło, wpadaj częściej ❤️

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Zachęceni pozytywnymi opiniami naszych znajomych, postanowilismy sprawdzić to miejsce. Ceny nie najniższe, a jedzenie mocno przeciętne

Dziękujemy, wojtkowskaola005
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: aiolicantine, Social Media Specialist, AïOLI inspired by KatowiceOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Cześć, jest nam smutno, że Twoja wizyta u nas nie była idealna Mamy nadzieję, że dasz nam kiedyś drugą szansę, gwarantujemy zadowolenie

AïOLI inspired by Katowice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w AïOLI inspired by Katowice? Podziel się wrażeniami!