“Ladnie”
Cukiernia Europejska — recenzja

Cukiernia Europejska
Zrecenzowano 8 września 2019

Wstapilismy na kawe. Wrazenia sa takie jak w tytule. Fajne miejsce na maly oddech ale kawa zupelnie przecietna

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: artur_307, Kierownik, Cukiernia EuropejskaOdpowiedź udzielona 6 dni temu

Dziękujemy za opinię. Wprowadziliśmy ostatnio wybór mieszanki BrasilMoka 100% Arabica - zapraszam do przetestowania, może ta bardziej przypadnie do gustu :)

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Pyszne świeże kanapki, bajgle, paluchy, drożdżówki, bułeczki - bardzo duży wybór, dobre lody oraz słodkości kawa także niczego sobie, Ciepły pastelowy wystrój, można się wygodnie rozsiąść, generalnie jestem na tak :)

Dziękujemy, P_Kajzerka
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Kawa niezła, lody i desery bardzo dobre. Bardzo ładny, ciepły wystrój, ceny do zaakceptowania. Tylko panie z obsługi jakieś nieprzytomne.

Ogólnie całkiem miło.

Dziękujemy, Doppelganger666
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Cukiernia oferuje przepyszne lody rzemieślnicze, produkowane na miejscu. Można też zjeść bardzo smaczne ciastka. Szczególnie przypadła nam do gustu babeczka z karmelem i owocowa niespodzianką. W towarzystwie kawy niepowtarzalny smak.

1  Dziękujemy, jeanette_629
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, pyszne desery i smaczna kawa mrożona.Świetna lokalizacja w samym centrum. Polecam

Dziękujemy, Kristina K

Cukiernia Europejska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Europejska? Podziel się wrażeniami!