Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel blisko centrum. Pokoje czyste, obsługa miła, śniadania smaczne. Jako hotel do noclegu przy podróżach sużbowych, gdzie późno się meldujesz, idziesz spać i rano wyjeżdżasz - bardzo dobra opcja.Jestem zadowolona z pobytu.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 405biuro
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel jak na jedna noc jest wporządku. Bliskość centrum i obowdnicy stanowi jego dużą zaletę. W poblizu hotelu znajduje sie jeden ze znanych dyskontow.
Sam pokój wymaga odswieżenia ale na jedna noc jest OK. Dłuższego pobyty nie polecam.
Zameldowałam się online ale nie otrzymałam żadnego kodu czy informacji sms- zgodnie z informacją podaną na stronie ibis budżet.
Panie na obsłudze dobrze byloby wysylać na kurs obsługi klienta.

Dziękujemy, 180agatak
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Plusy: + czystość
+ wygoda
+ blisko do centrum
+ lazienka i w WC w pokoju
Minusy: - koszmarne wi-fi
- drogie sniadania
Podsumowujac to dobry wybór by się tu zatrzymać. Jeśli kiedyś jeszcze tu będę ten holel będzie na mojej liście.

Dziękujemy, Paulina R
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Dla osób które poszukują taniego hotelu w dobrym miejscu, blisko centrum i zamierzają spędzić czas poza hotelem. Pokoje ascetyczne, ubogie , raczej dla koneserów oszczędnego designu. Brak butelki wody, kosmetyków, itd.

Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Niezła lokalizacja, standard podstawowy, ale czysto. Bardzo miła i przyjazna obsługa. Sporym mankamentem był jednak ogromny hałas spowodowany uruchamiającą się co kilka minut jakąś maszyną zlokalizowaną na dachu (pokój na IV p.).

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Wiesława P