“Kolacja”
SmaQ Food and Wine — recenzja

SmaQ Food and Wine
Nr 42 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 10 września 2019

Lokal bardzo ładny. Miła atmosfera i świetna obsługa. Gorąco polecam i zachęcam do wybrania się na pyszne jedzenie w tym wspaniałym miejscu.

Dziękujemy, JudytaBo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: lukasz_franczyk, Kierownik, SmaQ Food and WineOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Pani Judyto,

Dziękujmy bardzo za przemiłą recenzję. Cieszymy się bardzo iż podobało się Państwu na naszej Restauracji, a jedzenie smakowało. Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Pozdrawiam,
Kierownik gastronomii

Zrecenzowano 8 września 2019

Mieliśmy wielkie szczęście zorganizować nasze wesele w Q Hotelu w Katowicach. Wszyscy goście byli mega zadowoleni. Organizacja na najwyższym poziomie. Obsługa wyjątkowa. Jedzenie przepyszne.
Szczerze polecamy!

Dziękujemy, Magda_Arek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: lukasz_franczyk, Kierownik, SmaQ Food and WineOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Pani Magdo, Panie Arku

Dziękuję za pozytywną opinię i tyle miłych słów. Niezmiernie miło słyszeć iż udało nam się zrobić wszytko aby Państwa wesele (pierwsze w Naszym Hotelu), odbyło się tak jak Państwo sobie je wymarzyli. Pragnę dodać iż obsługiwanie Państwa oraz Waszych gości to była czysta przyjemność. Już nie możemy doczekać się organizacji chrzcin :) czego z całego serca życzymy :)

kierownik gastronomii

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam! Pyszne jedzenie, świetna atmosfera, ciekawe oferty tematyczne oraz bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Dziękujemy, Saaapnu_puas

Drogi Gościu,

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszę się bardzo iż spodobały się Państwu Nasze promocje tematyczne, proszę śledzić nasze media, bo na pewno będziemy wprowadzać kolejne :)

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chciałabym polecić sieć hoteli Q hotel w szczególności hotel znajdujący się przy ul. Wojewódzkiej 12 w Katowicach. Swoją wizytę wspominam bardzo wspsniale mimo, iż była to wizyta czysto biznesowa. Przede wszystkim chciałabym przekazać szczególne podziękowania dla menagera restauracji oraz szefa kuchni. Część gastronomiczna Q hotelu bardzo przypadła mi do gustu. Rozpoczęłam swoj dzień śniadaniem, ZDROWYM śniadaniem. Gdzie można była wybierać z wielu produktów. Zaczynając od swierzego, chrupkiego pieczywa po przez regionalne produkty kończąc na naturalnym dopasowanym do moich smakow soku, ponieważ sama mogłam go sobie przyrządzić wybierając z wielu warzyw i owocow :) Tutaj też muszę wspomnieć o wyjątkowo miłym, uprzejmy i kompetentnym personelu :) Lunch również był miłym zaskoczeniem, ponieważ w tej części dnia również mogłam pożywne i zdrowo zjeść następnego dnia skorzystałam oczywiście z opcji posmakowania lokalnej, Śląskiej kuchni. Która w nie oczywisty aczkolwiek wyśmienity sposób została podana. Tutaj wielkie brawa dla szefa kuchni oraz załogi za wyobraźnię oraz kreatywność. P Jeżeli miałabym opisać sam wystroj hotelu, pokoi jest on odpowiedni i zadawalajacy. PokojeP są czyste i zadbane. Służba pięter również mile mnie zaskoczyła. Kiedy czegoś potrzebowałam to zawsze to otrzymałam. Recepcja dobrze zorganizowana i sprawna w działaniu .

Dziękujemy, Storyteller790656

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za tak miłą i obszerną opinię. Niezmiernie mi miło słyszeć tyle pozytywów na temat obiektu ale przede wszystkim obsługi. Cieszymy się bardzo iż Nasza "zdrowa" promocja przypadła Państwu do gustu. Oczywiście serdecznie zapraszam Panią do ponownych odwiedzin Naszej restauracji.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Smacznie, przyjemna atmosfera, bardzo sympatyczna obsługa na wysokim poziomie.
Menu dobre dla każdego, mocno zróżnicowane. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Oliwia P

Droga pani Oliwio,
Dziękujemy bardzo za tak miłą opinię. Cieszę się bardzo iż nasza kuchnia przypadła Państwu do gustu, a obsługa była pomocna. Serdecznie zachęcam Państwa do ponownych odwiedzin naszej Restauracji, szczególnie iż wprowadziliśmy kilka ciekawych promocji jak na przykład Lunche 2za1.

SmaQ Food and Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w SmaQ Food and Wine? Podziel się wrażeniami!