“Pysznie!”
SmaQ Food and Wine — recenzja

SmaQ Food and Wine
Nr 54 wśród 447 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Najlepsze jedzenie na Śląsku, nowoczesność i tradycja w jednym. Przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta obsługa, która służy pomocą w wyborze dania. Czwartkowy burger day- mistrzostwo świata!
Z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam całą ekipę SmaQ!

Dziękujemy, 566magda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Łukasz F, Kierownik, SmaQ Food and WineOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2018

Pani Magdaleno,
Dziękujemy bardzo za tak miłą opinię, pozdrowienia oczywiście zostaną przekazane:) Cieszę się bardzo iż przypadła Pani do gustu nasza Burgerowa promocja, zapraszam również na inne nasze "specjalne" dni, np. we wtorki mamy naprawdę pyszne domowe makarony.

kierownik gastronomii

Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam, wspaniała obsługa i wyśmienita kuchnia. Pokoje bardzo czyste. Bardzo nam smakowały makarony :) jeszcze raz polecam :)

Dziękujemy, Storyteller790656

Drogi Gościu,
Dziękujemy bardzo za pozytywną ocenę, bardzo się ciesze że smakowały Państwu Nasze makarony:) serdecznie zapraszam również na inne nasze promocje tematyczne.

Kierownik Gastronomii

Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna atmosfera , przemili ludzie . Oceniam na 5 z plusem :) świetna promocja lunchy dzięki czemu można zjeść naprawdę dobrze i naprawdę tanio

Dziękujemy, Nicola S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Łukasz F, Kierownik, SmaQ Food and WineOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2018

Pani Nicolo,

Bardzo dziękujemy za przemiłą opinię, cieszymy się bardzo że skorzystali Państwo z Naszej promocji. Serdecznie zapraszam ponownie.

Zrecenzowano 30 lipca 2018

Smaczne jedzenie, przepyszna kawa i tarta z porzeczką - rewelacja!
Miejsce idealne na spotkanie ze znajomymi i rodziną.
Miła, pomocna i uśmiechnięta obsługa.
Polecam :-)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, nalusia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Łukasz F, Kierownik, SmaQ Food and WineOdpowiedź udzielona 31 lipca 2018

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za tak miłą opinię, cieszymy się bardzo że była Pani zadowolona z wizyty w naszej Restauracji. Staramy się aby uśmiech na twarzach był naszym znakiem rozpoznawczym :). serdecznie zapraszam ponownie, szczególnie do skorzystania z naszej czwartkowej oferty Burger Day, jestem pewien że nasze Burgery na pewno będą Pani smakowały!

Zrecenzowano 25 lipca 2018

Byliśmy na "wczesnej kolacji" w czasie restaurant week. Wybraliśmy SmaQ, bo spośród restauracji biorących udział w tej akcji - SmaQ-u nie znaliśmy. I nie zawedliśmy się ani trochę. Przywitała nas uprzejma i niewymuszenie uśmiechnięta młoda osoba, która nas potem obsługiwała. Dania z wybranego przez nas wcześniej menu wydawane były sprawnie i bez przydługiego oczekiwania. Każda potrawa z pomysłem, idealnie doprawiona i w ilości w sam raz - szef kuchni jest najpewniej dobrym fachowcem. Słowem - warto tam wrócić.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Joanna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Łukasz F, Kierownik, SmaQ Food and WineOdpowiedź udzielona 27 lipca 2018

Droga pani Joanno,
Dziękujemy bardzo za tak miłą opinię. Cieszę się bardzo iż nasza kuchnia przypadła Państwu do gustu, na pewno przekażę podziękowania Arkadiuszowi (Szef Kuchni). Serdecznie zachęcam Państwa do ponownych odwiedzin naszej Restauracji, szczególnie iż wprowadziliśmy kilka ciekawych promocji jak na przykład Lunche 2za1.

Kierownik Gastronomii

SmaQ Food and Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w SmaQ Food and Wine? Podziel się wrażeniami!