Katowice

“Kolacja”
Dzień I Noc — recenzja

Dzień I Noc
Nr 222 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec

Bardzo piękne miejsce,klimatyczne z doskonałą kuchnią i miłą obsługą jadłam sznycel z Katowic z jajkiem sadzonym i sałatka ziemniaczana był tak duży że ciężko to opisać z pewnością największy i najsmaczniejszy w życiu! Polecam i wrócę na pewno!!!

Dziękujemy, Magdalena M

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo prawie pustego lokalu obsluga ślamazarna, slabo kontaktowa. Napoje podaje do stolika Pan w niebiesko pstrokatym tshircie co moim zdaniem nie przystoi w tego typu restauracji.
Menu wybrakowane - chciałem spróbować steka, usłyszałem tylko że nie ma (brak jakiejkolwiek alternatywnej propozycji).
Piwa bezalkoholowego "chwilowo" brak.
Jedzenie bez szału, obsługa dno. Nie wrócę więcej.

Dziękujemy, 261mariuszc
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Ogolnie slabo. W pustej sali czekalem na zainteresowanie moja osoba 8 min. Slaby serving pillsnera. Jezeli macie czeskie nalewaki to korzystajcie z nich tak jak nalezy. Burger zamawiany rare, przyszedl well done. Sztuce otrzymalem dopiero na moja prosbe. Ladny wystroj i niestety tyle.

Dziękujemy, miskeyyy
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, wystrój fajny, normalne menu. Polecam. Było by 5 gdyby nie to ,że wszędzie napisane, że otwarte od 12 a w praktyce o 13 :(.

Dziękujemy, kadma2019
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i ciekawe jedzenie, całkiem miła obsługa. Niestety na posiłek oczekuje się dość długo.

Dziękujemy, Małgorzata B

Dzień I Noc — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dzień I Noc? Podziel się wrażeniami!