“Spore rozczarowanie”
Dzień I Noc — recenzja

Dzień I Noc
Nr 222 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo prawie pustego lokalu obsluga ślamazarna, slabo kontaktowa. Napoje podaje do stolika Pan w niebiesko pstrokatym tshircie co moim zdaniem nie przystoi w tego typu restauracji.
Menu wybrakowane - chciałem spróbować steka, usłyszałem tylko że nie ma (brak jakiejkolwiek alternatywnej propozycji).
Piwa bezalkoholowego "chwilowo" brak.
Jedzenie bez szału, obsługa dno. Nie wrócę więcej.

Dziękujemy, 261mariuszc

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Ogolnie slabo. W pustej sali czekalem na zainteresowanie moja osoba 8 min. Slaby serving pillsnera. Jezeli macie czeskie nalewaki to korzystajcie z nich tak jak nalezy. Burger zamawiany rare, przyszedl well done. Sztuce otrzymalem dopiero na moja prosbe. Ladny wystroj i niestety tyle.

Dziękujemy, miskeyyy
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, wystrój fajny, normalne menu. Polecam. Było by 5 gdyby nie to ,że wszędzie napisane, że otwarte od 12 a w praktyce o 13 :(.

Dziękujemy, kadma2019
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i ciekawe jedzenie, całkiem miła obsługa. Niestety na posiłek oczekuje się dość długo.

Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się coś przekąsić do centrum i przechodząc obok po prostu weszliśmy do środka. Wystrój modny posloftowy, osoba cześć barowa. Żołądki na przystawkę, policzki wołowe z warzywami grillowanymi i pure chrzanowym, dorsz z risotto pyszne. Lemoniada z rozmarynem słaba, smakowała jak woda z sokiem, ale jedzonko bardzo smaczne. Miła szybka obsługa, ceny średnie.

Dziękujemy, B8119GXjs

Dzień I Noc — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dzień I Noc? Podziel się wrażeniami!