Katowice

“Rozczarowanie”
Dzień I Noc — recenzja

Dzień I Noc
Nr 222 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Ogolnie slabo. W pustej sali czekalem na zainteresowanie moja osoba 8 min. Slaby serving pillsnera. Jezeli macie czeskie nalewaki to korzystajcie z nich tak jak nalezy. Burger zamawiany rare, przyszedl well done. Sztuce otrzymalem dopiero na moja prosbe. Ladny wystroj i niestety tyle.

Dziękujemy, miskeyyy

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, wystrój fajny, normalne menu. Polecam. Było by 5 gdyby nie to ,że wszędzie napisane, że otwarte od 12 a w praktyce o 13 :(.

Dziękujemy, kadma2019
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i ciekawe jedzenie, całkiem miła obsługa. Niestety na posiłek oczekuje się dość długo.

Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się coś przekąsić do centrum i przechodząc obok po prostu weszliśmy do środka. Wystrój modny posloftowy, osoba cześć barowa. Żołądki na przystawkę, policzki wołowe z warzywami grillowanymi i pure chrzanowym, dorsz z risotto pyszne. Lemoniada z rozmarynem słaba, smakowała jak woda z sokiem, ale jedzonko bardzo smaczne. Miła szybka obsługa, ceny średnie.

Dziękujemy, B8119GXjs
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, kolejna wizyta i po raz kolejny byłam bardzo zadowolona. Miły, pomocny personel, sprawna obsługa, niedługi czas oczekiwania. Ceny zaskakująco niskie jak na taki lokal i takie jedzenie. Wystrój piękny, aż nie chce się wyjść, nowoczesny i stylowy. Jedzenie przepyszne, najwyższej jakości, idealne połączenia smaków. Gorąco polecam!

Dziękujemy, alicja_en

Dzień I Noc — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dzień I Noc? Podziel się wrażeniami!