Katowice

“Azja w centrum Katowic”
BaB to go — recenzja

BaB to go
Nr 52 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Okolica: Śródmieście
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 12 września 2019

Lokal swoim wyglądem z zewnątrz i wewnątrz nie zachęca do odwiedzin jak w sumie większość ulicznych barów z najlepszym jedzeniem w Azji.
Podobnie jest i tutaj, kto przekroczy próg tego lokalu a lubuje się w wyśmienitej i prawdziwej kuchni koreańskiej ten wróci z pewnością w to miejsce.
Bar prowadzony przez rodowitą Koreankę , dania oryginalne , świetnie przyprawione często bardzo ostre co akurat jest charakterystyczne dla tej kuchni.
Jedzenie jak na swoją jakość ma umiarkowane ceny, porcje są wystarczające, a smak jest jedyny w swoim rodzaju i ktoś kto chociaż raz próbował azjatyckiej kuchni doceni jego walory.
Serdecznie polecam szczególnie tym , którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z kuchnią dalekiego wschodu.

Dziękujemy, rajtorm

Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Prawdziwy koreański street food w Katowicach. Duża liczba rodzin koreańskich odwiedzających to miejsce na codzień to najlepsza rekomendacja. Krótkie menu i oryginalne smaki. Bardzo miła właścicielka. Warto wpadać na lunch albo ot tak. Niestety trzeba być gotowym na przesiąknięcie zapachem... ale nie jest najgorzej. No i nie jest to miejsce na eleganckie spotkanie :)

Dziękujemy, BurriPL
Zrecenzowano 26 maja 2019

Trzeba pamiętać, że to raczej bar szybkiej obsługi niż restauracja. Do wystroju wnętrza można się przyczepić, ale za to jedzenie super. Słysząc dobre opinie o tym miejscu postanowiłem to sprawdzić. W lokalu wita nas uśmiechnięta właścicielka która osobiście przygotowuje dla nas posiłki. Spróbowałem Chicken Tariyaki czyli kurczak w cieście z sosem tariyaki. Mięsa fajnie przyrządzone w chrupiącej panierce z bardzo dobrym sosem. Nie wiem jak inne dania, ale chętnie tam wrócę i przetestuje :) Ogólnie polecam.

Dziękujemy, jordangorny
Zrecenzowano 22 maja 2019

Dzięki wcześniejszym recenzjom byłam nastawiona na niezbyt zachwycający wygląd lokalu, jednak nie okazał się, moim zdaniem, aż taki zły. Ma swój urok, a poza tym to nie dla wystroju się tam wybrałam. Jeśli chodzi o jedzenie szczerze i z całego serca polecam! :) Dawno nie jadałam tak dobrego azjatyckiego jedzenia. Nie jest to kolejny typ azjatyckiej knajpki, gdzie znajdziemy wszystko, a tak naprawdę nic. Tutaj możemy spróbować kuchni koreańskiej przygotowanej przez rodowitą Koreankę! Zamówienia jak najbardziej można wziąć na wynos, jak było w moim przypadku, a wszystko jest starannie zapakowane. Początkowo myślałam, że porcje nie będą zbyt duże, lecz się pozytywnie zaskoczyłam! Pani zapakowała wszystko niemalże po brzegi pudełek :D CO do cen są współmierne z ilością, a także jakością posiłków.Na pewno tam wrócę jeszcze nie raz, a każdemu kto lubi spróbować czegoś innego serdecznie polecam!

Dziękujemy, Sliwcka
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal i wystrój nie grzeszą urokiem.. największym minusem jest ogromna ilość jednorazowych naczyń oraz plastiku.

Dania są gotowane przez niesamowicie miła Koreankę i pomimo niedoskonałości wizualnej, smak powala!! Chicken kimbap jest jednym z moich ulubionych potraw!
Zdecydowanie każdemu polecam!

Dziękujemy, didi_aug

BaB to go — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w BaB to go? Podziel się wrażeniami!