“Grecki powiew w Katowicach”
Souvlaki Bar — recenzja

Souvlaki Bar
Nr 99 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Okolica: Śródmieście
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 5 września 2019

Greckie smaki w centrum Katowic. Możliwość samodzielnego „złożenia” pity z wybranymi dodatkami. Oprócz tego dostępnych jest kilka innych dań i oferta lunchowa. Jest pysznie !

2  Dziękujemy, marcins421

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Umówmy się, nie można obawiać się tego że to fast food w wersji fit light. Jednak cena względem porcji to Himalaje bezczelności.za 19zl dostałem pite wielkości loda rozka wypełnioną dodatkami - nawet smacznymi jednak nie wysokich lotów poza mięsem które bylo ewidentnie super. Zejdzicie na ziemię!!

Nie polecam.

Dziękujemy, amadeuszj
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie rzeczywiście dobre aczkolwiek otrzymaliśmy trochę zimne.
Lokal niewielkich rozmiarów i przenosi się zapach grila.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Michal1299
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Do baru trafiliśmy zachęceni greckimi smakami, które wydają się popularyzować w naszym kraju. Faktycznie jest to niewielki bar, ale można tam smacznie zjeść w rozsądnej cenie. Zamówiliśmy danie dla 2 osób - grill mix, którego nie byliśmy w stanie zjeść na miejscu. Na szczęście można poprosić o zapakowanie resztek. Jedzenie naprawdę smaczne, obsługa mila, więc czego więcej chcieć. Jedynie frytki nie przypadły mi do gustu. Chętnie się tam jeszcze zjawię.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Choć lokal niewielkich rozmiarów, co komuś może przeszkadzać, to nadrabia jakością jedzenia. My chcieliśmy posmakować Grecji zimą i nie zawiedliśmy się. Zarówno baranina, jak i ser haloumi smaczne. Cukinia w tempurze - rewelacyjna. To samo możemy powiedzieć o zupie z karczochów. Kulinarnie jesteśmy usatysfakcjonowani. Lokal bez zbędnego zadęcia, ale z dobrą kuchnią.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Zbigniew S

Souvlaki Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie
Zabrze, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Souvlaki Bar? Podziel się wrażeniami!