Katowice

“Super miejsce!”
Śląska Prohibicja — recenzja

Śląska Prohibicja
Nr 21 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Okolica: Śródmieście
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam! Cudowne jedzenie, pyszne drinki, wspaniałe wnętrze, same pozytywy ;) na pewno wrócimy!

Dziękujemy, kasiadr24

Zrecenzowano 2 września 2019

Razem z partnerem byliśmy w Śląskiej Prohibicji po raz pierwszy, gdzie restauracji wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Kelnerzy uprzejmi,jedzenie pyszne,miejsce urokliwe a dodatkowo pianista podkreślający klimat.Wow.
Podobało mi się że jest na sali (tak uważam) sommelier który proponuje i pomaga w wyborze win - Pozdrawiam pana :)
Wzięliśmy po przystawce i daniu głównym - byliśmy pełni dlatego następnym razem przyjedziemy na deser ;)

1  Dziękujemy, Kasztan94
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Śląska P, Właściciel, Śląska ProhibicjaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy na desery: pyszną bezę "Pavlova na Nikiszu" lub "Rubinowego Bąbla" :) Dziękujemy za dobre słowo i pozdrawiamy!

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo ładny, obsługa super. Dania brzmią ciekawie i tak również smakują. Ale. Proporcje składników w daniach wskazują chyba na typowych mięsożernych klientów, natomiast ja potrzebuje więcej dodatków. Bułka z szarpanym mięsem na ogródku pyszna, ale jednak ilość dodatków do mięsa jest znikoma. Żurek bardzo smaczny ale jest go tak mało w miseczce a ziemniaków i przepysznej kiełbasy dużo. Tatar wspaniały, ale dwie malutkie kromeczki i dodatki do takiej ilości mięsa to znikoma ilosc

Dziękujemy, Magda M

Pani Magdo dziękujemy za dodanie komentarza:) Wszystkie sugestie bierzemy do serca :) Mamy nadzieję, że kolejna wizyta będzie udana, a dania będą obfitowały w wiele dodatków, które przypadną Pani do gustu :) Zapraszamy!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Piękny wystrój(nawet w łazience można by zamieszkać), obsługa na wysokim poziomie, ale jedzenie powala na kolana!! Udało nam się jeszcze załapać na występ na żywo, więc było jeszcze przyjemniej :)

Dziękujemy, agatek10

Jesteśmy wniebowzięci jak czytamy tak dobre opinie :) Cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji spełniła Państwa oczekiwania :) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co za różnorodność! Na wstępie lodz wkomponowana w ścianę, na Śląsku? Malunki papug za barem, na Śląsku!? No właśnie ze tak! Miks tego wszystkiego idealnie łączy się różnorodnością menu. Wszystko idealnie skomponowane. Ogródek idealny, dla każdego coś miłego. Jedzenie wyśmienite, obsługa uśmiechnięta pomocna. Polecam serdecznie. Połączone razem ze spacerem po nikiszu idealnie dopełnia niedzielne popołudnie. Ogromny szacunek dla Pana grającego na fortepianie- on nie grał! Bawił się muzyka aż żal było wychodzić. Ceny adekwatne do tego typu restauracji

1  Dziękujemy, kubak460

Bardzo dziękujemy za wyczerpujący komentarz. Cieszymy się, że Nikiszowiec i nasza restauracja wywarła na Państwa takie dobre wrażenie :) Oczywiście zapraszamy ponownie :)

Śląska Prohibicja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Śląska Prohibicja? Podziel się wrażeniami!