“Miłośnikom dobrego jedzenia zdecydowanie polecamy wizytę tutaj.”

La Tavola Restauracja Włoska
Nr 111 wśród 480 Restauracje (Katowice)
Opis: Nazwa naszej włoskiej restauracji i kawiarni – "La Tavola" oznacza „stół". Zatem: zapraszamy do Stołu!
Zrecenzowano 4 września 2019

Po dość długiej przerwie ponownie odwiedziliśmy La Tavolę.
I stwierdziliśmy, że nic się nie zmieniło, nadal trzyma wysoki poziom.
Spaghetti alla Carbonara - jak zwykle znakomite
Ravioli z truflą - bardzo smaczne
Pizza Diavola - nic nie straciła ze swojej ostrości, wciąż świetna
Panna Cotta na deser - doskonała
Obsługa bardzo sprawna i kompetentna.
Tylko piwa Raciborskiego z beczki żal, ale może wróci.
Miłośnikom dobrego jedzenia i sympatycznej atmosfery zdecydowanie polecamy wizytę tutaj.
Anna, Krzysztof i Ryszard

Dziękujemy, Ryszard_Polska

Zrecenzowano 1 września 2019

Nie, nie bylismy zadowoleni., glownie serwis , jem, jem, a wina nie ma. Kelnera nie widac... chyba trzeba by wyslac , przynajmniej naszego kelnera, na trening do Wloch.Po 17 nie bylo paru, wrecz flagowych, potraw. Trufle wybyly.... beda we wtorek...ha! Mialam wrazenie, ze panskie oko nie tuczylo. Nie wroce tam.

Dziękujemy, barbara17022016
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i znakomita obsługa. Tak blisko Włoch, jak to jest możliwe. Przyjazne miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, sebastianc843
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Zaglądam do tej restauracji nierzadko z różnych powodów. Główne, to miła atmosfera, obsługa i zróżnicowane dania, co sprawia, że za każdym razem czymś zaskakuje. Potrawy są wyśmienite, dobrze przyprawione i ładnie podane. Ostatnio jedliśmy filet z sandacza i bażanta oraz ciasto "jak u mamy". Pizze są rewelacyjne.

Dziękujemy, Damian912
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój - modern - podoba mi się. Włoska spokojna muzyczka w tle. Przystawka: bruschetta z pastą z dorsza - już jest dobrze, a nie tylko z pomidorami ;) Zapowiada się dobrze.
Zamawiam pizzę... czekam... zobaczymy ... Jest pizza - pyszna. Koniec, jem !

Dziękujemy, 469marcind

La Tavola Restauracja Włoska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Tavola Restauracja Włoska? Podziel się wrażeniami!