“Pizza Hunt nothing more- nic wiecej”

La Tavola Restauracja Włoska
Nr 111 wśród 480 Restauracje (Katowice)
Opis: Nazwa naszej włoskiej restauracji i kawiarni – "La Tavola" oznacza „stół". Zatem: zapraszamy do Stołu!
Zrecenzowano 1 września 2019

Nie, nie bylismy zadowoleni., glownie serwis , jem, jem, a wina nie ma. Kelnera nie widac... chyba trzeba by wyslac , przynajmniej naszego kelnera, na trening do Wloch.Po 17 nie bylo paru, wrecz flagowych, potraw. Trufle wybyly.... beda we wtorek...ha! Mialam wrazenie, ze panskie oko nie tuczylo. Nie wroce tam.

Dziękujemy, barbara17022016

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i znakomita obsługa. Tak blisko Włoch, jak to jest możliwe. Przyjazne miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, sebastianc843
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Zaglądam do tej restauracji nierzadko z różnych powodów. Główne, to miła atmosfera, obsługa i zróżnicowane dania, co sprawia, że za każdym razem czymś zaskakuje. Potrawy są wyśmienite, dobrze przyprawione i ładnie podane. Ostatnio jedliśmy filet z sandacza i bażanta oraz ciasto "jak u mamy". Pizze są rewelacyjne.

Dziękujemy, Damian912
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój - modern - podoba mi się. Włoska spokojna muzyczka w tle. Przystawka: bruschetta z pastą z dorsza - już jest dobrze, a nie tylko z pomidorami ;) Zapowiada się dobrze.
Zamawiam pizzę... czekam... zobaczymy ... Jest pizza - pyszna. Koniec, jem !

Dziękujemy, 469marcind
Zrecenzowano 28 maja 2019

Potrawy jadłem wyśmienite. Indyk rozpływał się w ustach, żona była bardzo zadowolona z sałatki z krewetkami ( sałatka nie znajduje się w aktualnym menu - ale jak się poprosi....).
Cena trochę wysoka ale za takie jedzonko warto zapłacić raz na jakiś czas.

Dziękujemy, grzegorz39_74

La Tavola Restauracja Włoska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Tavola Restauracja Włoska? Podziel się wrażeniami!