“Pizza Hunt nothing more- nic wiecej”

La Tavola Restauracja Włoska
Nr 130 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Okolica: Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Opis: Nazwa naszej włoskiej restauracji i kawiarni – "La Tavola" oznacza „stół". Zatem: zapraszamy do Stołu!
Zrecenzowano 1 września 2019

Nie, nie bylismy zadowoleni., glownie serwis , jem, jem, a wina nie ma. Kelnera nie widac... chyba trzeba by wyslac , przynajmniej naszego kelnera, na trening do Wloch.Po 17 nie bylo paru, wrecz flagowych, potraw. Trufle wybyly.... beda we wtorek...ha! Mialam wrazenie, ze panskie oko nie tuczylo. Nie wroce tam.

Dziękujemy, barbara17022016

Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Zaglądam do tej restauracji nierzadko z różnych powodów. Główne, to miła atmosfera, obsługa i zróżnicowane dania, co sprawia, że za każdym razem czymś zaskakuje. Potrawy są wyśmienite, dobrze przyprawione i ładnie podane. Ostatnio jedliśmy filet z sandacza i bażanta oraz ciasto "jak u mamy". Pizze są rewelacyjne.

Dziękujemy, Damian912
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój - modern - podoba mi się. Włoska spokojna muzyczka w tle. Przystawka: bruschetta z pastą z dorsza - już jest dobrze, a nie tylko z pomidorami ;) Zapowiada się dobrze.
Zamawiam pizzę... czekam... zobaczymy ... Jest pizza - pyszna. Koniec, jem !

Dziękujemy, 469marcind
Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz byliśmy w tej restauracji w styczniu wiedzieni faktem, że ma włoskich właścicieli. Od tego czasu zawitaliśmy tam jeszcze dwukrotnie.

Cieszy mnie, że tego typu miejsca odnajdują prawo bytu w dzielnicach, a już nie w centrach miast.

Nowoczesny wystrój, widać że nie jest dziełem przypadku, bardzo dużo rzeczy można zobaczyć.

Jedzenie bardzo smaczne, nam szczególnie przypadła do gustu pizza. Serwowana na cieńkim cieście z dwoma rodzajami oliwy zamiast ketchupu.

Warto zostawić sobie miejsce na deser.
Górna półka.

Podciągnąłbym nieco obsługę, ale z drugiej strony gdzieś mi ona współgra z roztargnionymi Włochami.

Z pewnością zajrzymy tu jeszcze nie raz.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mariuszm839
Zrecenzowano 22 marca 2019

Bardzo dobre jedzenie - czy to "tylko" pizza, czy ryba czy też owoce morza. Wegetarianie również znajdą coś dla siebie i również smacznie. Najlepszy fondant czekoladowy jaki póki co jadłem w życiu :) Do tego wszystkiego miła obsługa i brak problemów z parkingiem.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Osito_Gaspar

La Tavola Restauracja Włoska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Tavola Restauracja Włoska? Podziel się wrażeniami!