“Totalne badziewie. Same rozczarowania.”
Aleje Smaku Katowice — recenzja

Aleje Smaku Katowice
Zamów online
Nr 259 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Okolica: Śródmieście
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamawianie pizzy przez internet czy przez telefon jest w tym miejscu beznadziejne, bo albo dostanie się złą grubość ciasta (wciskają pizzę na cienkim cieście zamiast na grubym, a płaci się jak za grube ciasto!!!!!!) albo pizza jest PRZYPALONA OD SPODU!!!! Byłoby mi wstyd wcisnąć komukolwiek SPALONĄ PIZZĘ i kazać sobie za to płacić! Obsługa to jakiś żart, zero szacunku do klienta, pizza paskudna, spalona, niezgodna z zamówieniem i to nie jest opis na podstawie jednego zamówienia tylko kilku!! OSTATNI RAZ ZAMAWIAM CZY PRZYCHODZĘ DO TEGO MIEJSCA.

1  Dziękujemy, martytyna

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Najlepsze placki po wegiersku na Slasku, w zestawie surówki, takze danie nie takie drogie a bardzo pyszne. Porcja tak duza ze ciezko zjesc calosc.. ;) Polecam;)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Camper40282835059
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Smaczne I takie jedzonko szybka i miła obsługa polecam.Polecam wszystkim ta super restauracjęw której za nie wiele można tak wiele

Dziękujemy, Brygida K
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa pracuje w żółwim tempie, jedna kelnerka nie zapisuje więc nagminnie myli zamówienia. Kucharze też sie chyba nie śpieszą. Od momentu wejścia do knajpy do dostania jedzenia minęło 1,5h, sprawę przyspieszyło poproszenie o menu. Jedzenie poprawne, ceny ok, ale jeśli Wam się śpieszy, tzn jeśli za dwie godziny musicie być w jakimś miejscu to nie przychodźcie tu.

Dziękujemy, olkaz_oo
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Super jedzonko w śmiesznie niskiej cenie. Zostaliśmy szybko obsłużeni. Porcje duże za takie pieniadze.

Dziękujemy, Rafał P

Aleje Smaku Katowice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Aleje Smaku Katowice? Podziel się wrażeniami!