Katowice

“Pycha!”
Kasza2go — recenzja

Kasza2go
Nr 141 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: Wierzymy, że jedzenie można podawać smacznie i szybko. Z pasji do gotowania i jedzenia otworzyliśmy lokal, gdzie zawsze można liczyć na zdrowy i wartościowy posiłek. Gdzie wiesz, co jesz.
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, zdrowo i niedrogo, a obsługa przesympatyczna.
W drodze do Katedry lub w trakcie niedalekiej ucieczki z zatłoczonego rynku warto tu napełnić brzuchy. Porcje takie, że na pewno nikt z tego miejsca głodny nie wyjdzie. Idealne miejsce, które nie opróżni portfela, a doda energii na resztę dnia

Dziękujemy, Justyna C

Zrecenzowano 6 lutego 2019

W 100% polecam restauracje kasze2go. Jedzenie pyszne. Widać, że przygotowane od serca. Obsługa przemiła.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, KarolinaS4400
Zrecenzowano 16 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne, kto by pomyślał, że można takie świetne posiłki z kaszy przygotować. Warzywne curry moje ulubione, rewelacja!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 995Marti
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam, polecam, polecam. Miejsce gdzie można zjeść (i najeść się :-) pyszne i różnorodne kompozycje kaszowe, zarówno w wersji z mięsem jak i wege. Alternatywa dla tradycyjnych fast foodów, równie szybko, ale o wiele smaczniej i zdrowo!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, monikamH7581MO
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niedrogo, a smacznie i zdrowo; oraz przede wszystkim bardzo duże porcje. Kasza podana w wyjątkowym towarzystwie świeżych warzyw i/ lub mięsa (opcja dla nie-wegetarian/nie-wegan), na wiele różnych sposobów. Przyrządzona "na widoku", co jest moim zdaniem dużym atutem. Dodatkową atrakcją są zdrowe desery. Budyń z kaszy gryczanej zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Atmosfera w lokalu bardzo miła i przyjazna, z przyjemnością tam wrócę.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, potworina

Kasza2go — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kasza2go? Podziel się wrażeniami!