Katowice

“Trzeba tam być”
Browar Mariacki — recenzja

Browar Mariacki
Nr 14 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: Zapraszamy do naszego wyjątkowego miejsca w samym sercu miasta na ulicy Mariackiej 15. Nie tylko warzymy piwo i serwujemy przekąski do niego, ale nasza kuchnia to autorskie menu Krzysztofa Harrisona. Znajdziecie tutaj trochę tradycji, kuchni i owoców morza jak i świeże ryby oraz wyśmienite steki czy makarony. Całość oparta tylko na świeżych produktach, ręcznie wyrabianych makaronach, wypiekanych chlebach, własnych hummusach i wypiekanych deserach. Zapraszamy serdecznie.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Obowiązkowe miejsce podczas wizyty w Katowicach. Świetny wystrój i profesjonalna obsługa. Bardzo dobre piwa. Polecam zamówić zestaw degustacyjny. Dania podane pięknie i elegancko. Lokal w sam raz na wyjście ze znajomymi, jak i rodzinne czy biznesowe spotkanie.

1  Dziękujemy, Ewa W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Browar_Mariacki, Manager, Browar MariackiOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Droga Pani Ewo, Dziękujemy za wybór restauracji Browar Mariacki oraz maksymalną ocenę jaką nam Pani przyznała w serwisie tripadvisor.com. Niezmiernie nam miło, że zarówno sam wystrój restauracji jak i serwowane w niej potrawy oraz nasze własne piwa zyskały Pani uznanie. Będzie nam bardzo miło gościć Panią ponownie. Pozdrawiam Łukasz Kala Revenue & Marketing Manager.

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Przede wszystkim przepięknie podane posiłki !! Je się najpierw oczami :) Bardzo smacznie, ceny ok. Klimatyczny wystrój - warto!

Dziękujemy, Marek12M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Browar_Mariacki, Manager, Browar MariackiOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Panie Marku, Dziękujemy za wybór Browaru Mariackiego oraz chęć podzielenia się swoimi wrażeniami. Jest nam bardzo miło, że docenił Pan wystrój restauracji, smak serwowanych przez nas potraw oraz ich prezentację na talerzu. Cieszymy się, że dołączył Pan do grona naszych zadowolonych Gości i serdecznie zapraszamy ponownie. Pozdrawiam Łukasz Kala Revenue & Marketing Manager.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Jak najbardziej polecam i zachęcam do odwiedzenia. Pyszne jedzenie miła obsługa zwłaszcza kelner Marek w czwartek opowiadał nam o temperaturze wysmażania polędwicy argentyńskiej i skąd pochodzą mule aż miło było słuchać osoba która kocha to co robi:) Napewno wrócę :)

1  Dziękujemy, Joanna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Browar_Mariacki, Manager, Browar MariackiOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Droga Pani Joanno, Dziękujemy za wizytę w Browarze Mariackim oraz maksymalną ocenę popartą miłymi słowami. Bardzo nam miło, że profesjonalizm i pasja Pana Marka wywarła na Pani tak pozytywne wrażenie. Z przyjemnością przekażemy mu Pani słowa uznania. Dziękujemy za rekomendację i serdecznie zapraszamy ponownie. Pozdrawiam Łukasz Kala Revenue & Marketing Manager.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Restauracja trzyma Fason. Jak zwykle dania rewelacyjne. Mule,stek jak i desery. Brawo Szefie Kuchni...
Kilka razy bywałem w restauracji. Zauważyłem znaczną zmianę obsługi.
Miałem przyjemność by obsługiwał mnie kelner Pan Marek. Ogromne podziękowania. Dawno nie widziałem tak profesjonalnego kelnera który podchodzi do swojej profesji z pasją. Bardzo kompetentny, pomocny z ogromną wiedzą. Potrafi coś doradzić i pomóc idealnie w wyborze wina. Brakuje takich ludzi w gastronomii.
Będę was odwiedzał częściej...

Dziękujemy, Piotr P

Panie Piotrze, Dziękujemy za wybór Browaru Mariackiego oraz chęć podzielenia się swoimi wrażeniami. Niezmiernie nam miło czytać tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że docenił Pan profesjonalizm i zaangażowanie Pana Marka. Z wielką przyjemnością przekażemy mu Pana słowa uznania. Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin. Pozdrawiam Łukasz Kala Revenue & Marketing Manager.

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce super, kuchnia rewelacja, barman Wojtek Marzeniegość robi cuda, gorąco polecam, smacznego wszystkim

Dziękujemy, newmedpharmaceuticaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Browar_Mariacki, Manager, Browar MariackiOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Droga newmedpharmaceuticaw, Dziękujemy za wizytę w Browarze Mariackim oraz maksymalną ocenę jaką nam Pani przyznała w serwisie tripadvisor.com. Niezmiernie nam miło, że doceniła Pani naszego Głównego Barmana Wojtka, który za każdym razem potrafi wyczarować wyśmienite koktajle. Będzie nam bardzo miło gościć Panią ponownie. Pozdrawiam Łukasz Kala Revenue & Marketing Manager.

Browar Mariacki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Browar Mariacki? Podziel się wrażeniami!