“Pysznie i sympatycznie”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Mint Lody od Serca
Nr 150 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo sympatyczna obsługa, pyszne lody o wielu ciekawych smakach i dobra mrożona kawa. Klimacik lodziarni również zachęcający. Polecam !

Dziękujemy, Jasmine_pl

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Ruda Slaska prawie najlepsze lody ale.........do czerwca wszystko w porzadku jak we Wloskiej lodziarni nakladanie szpatułką na oko ładnych porcji. Od czerwca 2019 dziwne zachowanie obslugi. Schowana za ladą waga. Ok mozna zniesc ale ..... dwukrotna wizyta w lipcu i.... nałozone lody za malo- pani doklada. Znow waży i co 10 g za duzo - zgarnia i odklada łyżką z powrotem. Chyba nikt sie takich reakcji nie spodziewal bo wszyscy to komentuja na ogródku po kupnie. Wstyd......niedopuszczalne w dobrej lodziarni

1  Dziękujemy, marbas1
Zrecenzowano 25 października 2018

W Centrum Katowic jest wysyp lodziarni. Niestety większość jest bardzo przeciętna.
Na szczęście są dwa miejsca, gdzie można zjeść na prawdę dobre lody i codziennie spróbować nowych smaków :)
Wydaje mi się, że w 2017 roku w MINT dawali większe porcje, ale wyrobili już sobie taką renomę, że pewnie pozwalają sobie "na więcej" ;) ale warto - na prawdę dobre :)

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, MucioPucio
Zrecenzowano 10 października 2018

Dobre lody na wejściu na Mariacką. Przeróżne rotujące się smaki. Spróbowałem przez cały sezon sporo i nie zawiodłem się.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Piotr C
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne lody, których smaki nie są takie oczywiste. Poza tym lokal urządzony współcześnie, a przed nim spora ilość leżaków. Obsługa uprzejma. Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, abswoboda

Mint Lody od Serca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Mint Lody od Serca? Podziel się wrażeniami!