Katowice

“Polecam!”
Żurownia — recenzja

Żurownia
Nr 3 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo dobre jedzenie w niebanalnych wersjach. Zachwycający wystrój i ekspresowa obsługa. Warto było tutaj przyjechać, żeby zjeść tradycyjny śląski obiad w....tortilli

Dziękujemy, AnnaB8225

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niby dobre, ale jednak szału nie ma. W żurku dużo ziemniaków i poza boczkiem za resztę składników trzeba dopłacić. Kulebele smaczne, ale dwie kapusty które są w zestawie nie różnią się od siebie smakiem i jakieś takie jałowe. Plus za krótkie menu i opcje żurku do picia.

Dziękujemy, zonajera
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Polskie potrawy w bardzo dobrym wydaniu, jednak nie ma tam chyba czegoś takiego co zachęciłoby mnie do ponownego przyjscią

Dziękujemy, smarekss
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Tradycyjna śląska kuchnia w bardzo ładnym nowoczesnym i industrialnym wnętrzu. Obowiązkowy punkt wizyty w Katowicach. W weekendy trzeba chwilę poczekać na stolik, ale obsługa działa bardzo sprawnie. Wybór dań kuchni śląskiej, kilka rodzajów żurku (w tym klasyczny oraz z borowikami) oraz rewelacyjne kulebele.

Dziękujemy, Maciej_Bdg
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moje pierwsze spotkanie z tradycyjną kuchnia śląską, okazało się bardzo smaczne. Plusem jest bardzo prosta karta. Polecam odwiedzić.

Dziękujemy, tinulek

Żurownia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Żurownia? Podziel się wrażeniami!