Bogaty repertuar

Teatr Śląski od wielu lat zachwyca bogactwem repertuaru. Jeżeli widz zechce przeczytać opisy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 października 2018
Zbigniew S
Wyjątkowe miejsce w Katowicach

Teatr Śląski im. St. Wyspiańskiego w Katowicach mieści sie na samym rynku i jest największą sceną... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 września 2018
JolaP2059
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 25 grudnia 2017

Wszystko zależy od sztuki. Jeśli jest dobra, warto pójść. Polecam sztukę o Ryśku Riedlu. Sam teatr dobrze się prezentuje.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, AndrzejzChorzowa
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017

Jeszcze 8 lat temu byłabym zachwycona tym miejscem, chętnie chodziłam na spektakle. Z czasem wszystkie były grane "na jedno kopyto", nawet ceny biletów zeszły w dół. Z zewnątrz niesamowity.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Magda S
Zrecenzowano: 19 czerwca 2017

Nie tylko on sam ale całe rozwiązanie architektoniczne wokół niego. Wygospodarowanie ogromnego placu pełnego wody i ciekawych rozwiązań. Jest na pewno punktem do obowiązkowej wizytacji.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
2  Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 13 czerwca 2017

Widziałam tam już chyba prawie wszystkie spektakle. Obsada aktorska jest niesamowita. Zachwycający są zwłaszcza w tych trudnych i wymagających przedstawieniach takich jak "Lot nad kukułczym gniazdem" czy Skazany na bluesa". Na pochwałę zasługują też Panie w kasie, które robią wszystko żeby znaleźć jak najlepsze miejsca dla kupujących bilety.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
Dziękujemy, slonecznik2000
Zrecenzowano: 23 maja 2017

Teatr w samym centrum. Polecam szczególnie spektakl "Skazany na bluesa". Zawsze przy pkazji pobytu w Katowicach staram się tak zaplanować wyjazd, żeby skorzystać z tego co Teatr proponuje i jeszcze się nie zawiodłem. Minusem jest mało miejsca na korytarzu przed wejściem na salę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
Dziękujemy, Łukasz M