“Nasze katowickie spotkanie z kulturą.”
Teatr Śląski — recenzja

Teatr Śląski
Nr 22 wśród 87 atrakcji (Katowice)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: <1 godzina
Zrecenzowano 15 maja 2017

Nikt jeszcze nie napisał opinii o naszym katowicki Teatrze bo wszyscy wiemy jakie to wyjątkowe i szczególne miejsce w Katowicach. Ale mimo to mam nadzieję że osoby które miały ten zaszczyt być w tym miejscu na nie jednej premierze lub na nie jednym spektaklu podzieli się opinią i wrażeniami.Ja ze swojej strony dodam że miałem przyjemność i zaszczyt być na nie jednym przedstawieniu i o wrażeniach samych pozytywnych mógłbym napisać kilka stron.

Dziękujemy, Jasiek717
Filtrowanie

Zrecenzowano 1 marca 2017

Zrecenzowano 30 listopada 2017

Teatr Śląski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Teatr Śląski? Podziel się wrażeniami!