Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel na wysokim poziomie, czysty i zadbany. Pokoje dobrze wyposażone, aczkolwiek kilka drobiazgów mi przeszkadzało (np uszkodzone lusterko w łazience czy pochlapane sciana).Super śniadania w formie szwedzkiego stołu gdzie każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybierać pokoje od strony ulicy a nie od strony stacji - w tych jest bardzo głośno z powodu częstych przejazdów pociągów.
Dziękujemy, Departure53740642991
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katowiceplus, Dyrektor generalny, Q Hotel Plus KatowiceOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowni Goście,

dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się bardzo,że smakowały Państwu nasze śniadania:-) Najmocniej przepraszam jeśli czystość w pokoju pozostawiała wątpliwości.Zwykle w opiniach Gości ten element jest najwyżej oceniany, tym bardziej przykro mi jeśli w Państwa wypadku było inaczej.Będzie nam miło jeśli wrócą Państwo do nas i jestem pewna, że wówczas pokój będzie już wyglądał idealnie. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Gaweł Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wszystko czego oczekuję po Hotelu jest w Q. Najbardziej brakuje wanny. Nie ma nawet w apartamentach. Obsługa uczynna i dyskretna. Otwarta na dodatkowe życzenia. Menager, bez dodatkowej opłaty, pozwolił skorzystać z pokoju 3h po zakończonej dobie hotelowej, co wybitnie ułatwiło mi życie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Poproszę o wannę. Pomimo tego, że ok o wychodziło na ruchliwą ulicę nie było głośno.
Dziękujemy, RajMedia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katowiceplus, Dyrektor generalny, Q Hotel Plus KatowiceOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Szanowni Goście,
bardzo dziękujemy za tak miłą opinię i oczywiście liczymy na Państwa powrót do nas:-) Mam również miłą niespodziankę-w apartamencie mamy zarówno kabinę prysznicową jak i wannę:-) Zapraszam więc do skorzystania z tego pokoju podczas kolejnej wizyty u nas. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Gaweł Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Excellent hotel, room, decor and service!
Great location.
Highly recommended.
Will definitely stay there again, one day.

Świetny hotel, świetne pokoje, wystroj i obsluga. Idealna lokalizacja. Polecam!! Z pewnoscia zatrzymam sie tam ponownie podczas nastepnej wizyty w Katowicach.

Dziękujemy, ewa22x

Szanowna pani Ewo,
pięknie dziękujemy za cudowna opinię i zapraszamy ponownie:-) Pozdrawiam, Katarzyna Gaweł Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Byłem drugi raz i mam ponownie bardzo dobre wrażenia. Malutki minus, ale to sprawa subiektywna --- rok temu śniadania były ciut lepsze;-) Reszta bez zmian - na wysokim poziomie. Nie rozumiem - dlaczego 177 znaków, to za mało?

Wskazówka dotycząca pokoi: Bardzo dobra obsługa sprzątająca - miła, sprawna i bardzo sympatyczna;-)
Dziękujemy, smakosz1101
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katowiceplus, Dyrektor generalny, Q Hotel Plus KatowiceOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowni Goście,
bardzo dziękujemy za miłą opinię .Przykro mi, że śniadania ocenili Państwo gorzej niż rok temu-właśnie dopiero co wzbogaciliśmy je o kolejną część -Stół od natury-obfitujący m.in. w zdrowe tłuszcze, zdrowe cukry, sporą ilość warzyw oraz samodzielnie przygotowywane soki z wyciskarki wolnoobrotowej.Mam nadzieję, że odwiedzą nas Państwo ponownie i docenią bogaty bufet śniadaniowy:-) Serdecznie zapraszam, Katarzyna Gaweł Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Byłem gościem od 23 do 25.07. Lokalizacja świetna, jedzenie wyborne, wybór śniadaniowy spory, produkty świeże. Obsługa bardzo miła, uprzejma i pomocna. Na minus niestety - silny zapach stęchlizny w łazienkach (zakwaterowany byłem w jednym pokoju, tam w łazience śmierdziało bardzo, poprosiłem o zmianę pokoju, udało się, niestety zapach w łazience pozostał ale ciut mniejszy). Obsługa zapomniała wspomnieć o braku ciepłej wody do wieczora w dniu kiedy przyjechaliśmy. Sporym minusem są też osoby palące przed wejściem do hotelu i smród papierosów unoszący się do pokoi. Nie jest trudno chyba wybudować palarnię.

Dziękujemy, nowakowskibartosz77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katowiceplus, Kierownik recepcji, Q Hotel Plus KatowiceOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz pozostawienie opinii. Cieszymy się, że docenił Pan jakość naszej restauracji oraz zaangażowanie naszego personelu. Przepraszamy za niedogodności podczas pobytu. Mamy nadzieję, że pozytywne aspekty wizyty skłonią Pana do ponownego wyboru naszego hotelu. Zapraszamy.
Pozdrawiam,
Katarzyna Gołębiewska