“Dobre orientalne jedzenie”
Thali House — recenzja

Thali House
Zamów online
Nr 43 wśród 495 Restauracje (Katowice)

Jedzenie bardzo dobre, zarówno przystawki jak i dania główne, nawet potrawy które były oznaczone jako łagodne - były dość ostre. Niestety, jeżeli chodzi o obsługę to była mało zainteresowana gośćmi, kelner po zebraniu od nas zamówienia zamiast przekazać zamówienie do kuchni, postanowił powygladać przez okno. Klimat miejsca jest dosyć surowy, mało przytulny. Jednak knajpa zdecydowanie broni się dobrym jedzeniem.

Dziękujemy, Monixxx

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, przyjemna atmosfera, kelner doradził co wybrać. Jagnięcina i krewetki smaczne, na prośbę zmniejszona ostrość potrawy. Smacznie i miło. Polecam.

Dziękujemy, 795marcing
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi kilkukrotnie i nie mamy zastrzeżeń. Jedzenie dobre, świetna lokalizacja, przyjemny wystrój i miła obsługa.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, hen_daleko
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczór w Kato.
Świetna kuchnia. Jedliśmy maxi Thali. Duży wybór. Wspaniała kuchnia Indyjska.
Polecam.

Dziękujemy, mirosm
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedzamy regularnie. Jej przewada nad Masala House i Masala House Expres jest to że można skompletować swoje własne thali a tym samym spróbować kilku dań w małych porcjach. Indyjskie a jednak dopasowane do polskiego stopnia ostrości. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, barbara10293

Thali House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Thali House? Podziel się wrażeniami!