“Poznanie smaku”
Thali House — recenzja

Thali House
Zamów online
Nr 43 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, przyjemna atmosfera, kelner doradził co wybrać. Jagnięcina i krewetki smaczne, na prośbę zmniejszona ostrość potrawy. Smacznie i miło. Polecam.

Dziękujemy, 795marcing

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi kilkukrotnie i nie mamy zastrzeżeń. Jedzenie dobre, świetna lokalizacja, przyjemny wystrój i miła obsługa.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, hen_daleko
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczór w Kato.
Świetna kuchnia. Jedliśmy maxi Thali. Duży wybór. Wspaniała kuchnia Indyjska.
Polecam.

Dziękujemy, mirosm
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedzamy regularnie. Jej przewada nad Masala House i Masala House Expres jest to że można skompletować swoje własne thali a tym samym spróbować kilku dań w małych porcjach. Indyjskie a jednak dopasowane do polskiego stopnia ostrości. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, barbara10293
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Jeśli chcesz poznać smak Indii, a jesteś akurat w Kato, to tylko tam. Ceny nie zarżną Twojego budżetu domowego, a wyjdziesz z zadowolonym brzuszkiem. Obsługa bardzo sympatyczna i dba o gościa. Polecam krewetki w tempurze na przystawkę - nie wiem czy nie są nawet najlepsze w Kato (a te sosy!). Generalnie - miejsce bardzo w pytkę :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, E4040FHannm

Thali House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Thali House? Podziel się wrażeniami!