Katowice

“Nie polecam”
Amir Kebab — recenzja

Amir Kebab
Zamów online
Nr 172 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kupiłam kebab na wynos i w domu nie miła niespodzianka. Spalony naleśnik, prosiłam o sosy mieszane czyli biały łagodny i czerwony ostry. Dostałam tylko jakieś rozwodnione coś co miało udawać sos ostry, łagodny został w sferze marzeń gdyż nie było go wcale. Totalne rozczarowanie. Jeszcze jakiś czas temu kebaby w tym miejscu były naprawdę godne polecenia...w chwili obecnej ja dziękuję i nie polecam. Zastanawiam się czy to zwykle niedbalstwo i olewka pracownikow, że jest teraz tak kiepsko czy to właściciel poszedł na ilośc zamiast na jakość.

Dziękujemy, cengizdonmez

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na miejsce tego typu to bardzo dużo miejsca dla klientów. Porcje jednak trochę za małe, ale przynajmniej stosunkowo duży wybór. Dobry system zamawiania z numerkami.
Kebab w smaku dobry, ale nie wyróżnia się.

Dziękujemy, aniam752
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo dobry kebab, choć duży jest niespecjalnie duży. Na plus też renowacja i powiększnie lokalu. Jeden z lepszych lokali z kebabem.

Dziękujemy, mizaku
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilam zestaw. Zeserwowano mi znikoma ilosc podstarzalych frytek oraz nieswieze, obeschniete warzywa. Sos okazal sie zwyklym ketchupem. Nigdy wiecej!

3  Dziękujemy, Foodtraveller55
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne, soczyste mięsko. Nie za duże, nie za małe. Smaczny sos. Mimo, że sporo osób było przed nami nie trzeba byli czekać zbyt długo. Polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnes181jaw

Amir Kebab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Amir Kebab? Podziel się wrażeniami!