“Jest ok”
Amir Kebab — recenzja

Amir Kebab
Zamów online
Nr 172 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na miejsce tego typu to bardzo dużo miejsca dla klientów. Porcje jednak trochę za małe, ale przynajmniej stosunkowo duży wybór. Dobry system zamawiania z numerkami.
Kebab w smaku dobry, ale nie wyróżnia się.

Dziękujemy, aniam752

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo dobry kebab, choć duży jest niespecjalnie duży. Na plus też renowacja i powiększnie lokalu. Jeden z lepszych lokali z kebabem.

Dziękujemy, mizaku
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilam zestaw. Zeserwowano mi znikoma ilosc podstarzalych frytek oraz nieswieze, obeschniete warzywa. Sos okazal sie zwyklym ketchupem. Nigdy wiecej!

3  Dziękujemy, Foodtraveller55
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne, soczyste mięsko. Nie za duże, nie za małe. Smaczny sos. Mimo, że sporo osób było przed nami nie trzeba byli czekać zbyt długo. Polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnes181jaw
Zrecenzowano 20 września 2018

Po raz drugi skusiłem się na zamówienie kebaba w Amir Kebab. Pomyślałem że pierwszym razem był ochydny bo może ktoś miał gorszy dzień ale nic mylnego on tak "smakuje" zawsze. Jednym słowem MAMAŁYGA, nie rozumie ludzi którzy piszą że pyszny, że super. Ciasto zawinięte jak polski gołąbek, szkoda że sztućców nie dają do kebaba bo jeść się go nie da. A smak - raczej brak smaku. JEST OKROPNY, NIGDY WIĘCEJ

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, borianek

Amir Kebab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Amir Kebab? Podziel się wrażeniami!