“dobre miejsce na kawę z przyjaciółką”
Wawelska Kawiarnia — recenzja

Wawelska Kawiarnia
Nr 199 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: Zapraszamy do sprobowania szerokiej oferty kaw smakowych, na bazie wysmienitej wloskiej kawy Brasil Moka, Piwa, ciast pieczonych przez nasze mistrzynie pieca oraz palety alkoholi :)
Zrecenzowano 8 września 2019

Dobra kawa i duży jej wybór, też wersje "wzmocnione" alkoholem, pyszne ciasto. Ceny bardzo przystępne. Obsługa miła. Wrócę na pewno

Dziękujemy, Aleksandra V

Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam tylko w sytuacji, gdy ktoś jest fanem syropu glukozowo-fruktozowego lub gdy w przyspieszonym tempie chce pozbyć się wszysykich zębów. Zamówiłam deser lodowy i musiałam się nieźle nagimnastykować, żeby w ogóle wyczuć smak lodów, gdyż ilość polewy karmleowej przyćmiła wszystko. Dodatkowo całość posypana została orzechami w słodkiej polewie, których większość była nie do przegryzienia. Już od wejścia zdziwiła mnie pustka w kawiarni ( sobotnie popołudnie i to jeszcze dzień dziecka), ale teraz już całkowicie ją rozumiem. Wizyta w tym miejscu była ogromnym rozczarowaniem.

Dziękujemy, PatrycjaRz
Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce wydało nam się dość niepozorne, ale pozytywnie nas zaskoczyło. Bardzo przyjemny nastrój, fajne miejsce na rozmowy przy kawie :) polecam.

Dziękujemy, sandratU256MW
Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa znakomita a do tego spokojna, mała kawiarenka z przytulnym wnętrzem nastrojową muzyką, co jest niesamowite w ścisłym centrum wielkiego miasta.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, SandM-Memories
Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawiarnia dosyć malutka ale dobra kawa i pyszne ciasta. Może nie powala wystrojem za to można liczyć na sympatyczną obsługę.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, sylwia06

Wawelska Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Wawelska Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!