“Trzecia wizyta w lokalu ”
Sweet Sushi — recenzja

Sweet Sushi
Nr 251 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal odwiedzony przeze mnie już nie pierwszy raz. Każdą wizytę wspominam bardzo smacznie. Lokal skromny i raczej kameralny, ale z nastrojową muzyką. Obsługa zainteresowana i chętnie doradzi jaki zestaw wybrać, aby było optymalnie.
Polecam skorzystać z aplikacji Grup... mają tam ciekawe zniżki.

Dziękujemy, _ukaszg113

Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś szuka restauracji sushi i nigdy nie próbował to mogę rozwiać wszelkie wątpliwości. Obsługa bardzo miła przez telefon i na miejscu. Zaproponowano nam dużą porcję sushi w przystępnej cenie. Z racji tego, że nigdy nie byliśmy w Japonii ciężko stwierdzić czy sushi było zblizone do oryginału. Nam smakowało bardzo, wrócimy spróbować innych specjałów z karty.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 243michalinaz
Zrecenzowano 11 maja 2018

Polecam spróbować - coś zupełnie nowego, czego nie próbowałem wcześniej. Naleśnik z ryżem a w środku np. potarta czekolada kitkat albo lion do tego zamiast sosu sojowego konfitura wiśniowa. Warto sprobować!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Kamil P
Zrecenzowano 1 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Sweet sushi rewelacja. Polcam spróbować bo na prawdę warto. Normalne sushi również smaczne. Ceny dość wysokie. Nie warto zabierać małych dzieci. Lokal nie jest zbyt przystosowany

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Emilia S
Zrecenzowano 17 grudnia 2017

Sushi smaczne i w przystępnej cenie (jeśli ktoś nie ma groupona to w menu można znaleźć zestawy z rabatem i wychodzi na to samo). Jednak wystrój lokalu to porażka, widać że wcześniej był tam podrzędny osiedlowy bar. Obsługa miła i sympatyczna jednak pan robiący sushi mógłby się jakoś lepiej ubrać a nie lepić w spranym i potarganym t-shircie...

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, FrequentTravellerPL

Sweet Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Sweet Sushi? Podziel się wrażeniami!