Siostra wrocławskiej Kontynuacji

Zrecenzowano: 13 lipca 2019
ml1389
Opole, Polska
Świetne miejsce na dobre piwko

Zrecenzowano: 10 czerwca 2018
Daniel J

Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przechadzając się katowickimi uliczkami bardzo się ucieszyłem widząc znajome logo na jednej z kamienic. Wchodzę i widzę znajomą koncepcję lokalu jak we Wrocławiu! Mamy również szeroki wybór piwa z kija. Znajomą tablicę z "menu". Wystrój w tym samym klimacie i obsługę znającą się na tym co oferuje gościom. Do tego mniejsze tłumy, które znamy z Wrocławia (tak było gdy miała miejsce moja wizyta). Oczywiście to co najważniejsze to piwo z najwyższej półki!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, ml1389
Zrecenzowano: 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce dla ludzi którzy cenią sobie oryginalny smak piwa w fajnym otoczeniu i w dobrym miejscu, jest też małe podwórko

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Daniel J
Zrecenzowano: 5 listopada 2017

Świetny multitap, z dużym wyborem piw, sympatyczną i kompetentną obsługą. Fajny wystrój i darmowe piłkarzyki :) Czego chcieć więcej?

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, C5161UXmateuszs
Zrecenzowano: 12 lutego 2017

Polecam do miejsce na piwo, piwo z kija, piwo z butelki, jakiekolwiek sobie człowiek zażyczy to dostanie. Ponadto lokal ma ciekawy wystrój, muzyka nie gra za głośno, można usiąść w gronie i nie trzeba krzyczeć do siebie.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, Jaho_Viator
Zrecenzowano: 30 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Piwo z kija. Piwo butelkowe. Piwo rzemieślnicze. Znakomite miejsce do przygody z różnymi smakami i odcieniami. Ceny jak to bywa w takich miejscach raczej wysokie ale jakoś pierwsza klasa.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2016
Dziękujemy, Marcin P