“Kiepsko”
Restauracja Greco — recenzja

Restauracja Greco
Nr 350 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem Gyros. Niestety obok tego prawdziwego Greckiego to jedzenie nie leżało. Mięso tłuste i nie smaczne. Sałatka chyba z Biedronki. Nie polecam.

Dziękujemy, robertkQ5964BW

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Bardzo lubimy tą restaurację, zwykle wychodzimy całą rodziną lub wpadam na biznesowy lunch z klientami.Jedzenie smaczne, nie drogie, zawsze przygotowane na świeżo. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta.
Z wszystkich fast foodów w centrum handlowym właśnie u nich można zjeść zdrowo.
Polecam wszystkim restaurację nie tylko w trakcie zakupów, ale i na obiad z rodziną.

Dziękujemy, Ksiegowa-M
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ani smaczne, ani ciepłe ale drogie i mało nawet nie szybko jedyna zaleta płatność kartą.... Chyba najsłabsza greczyzna jaka jadłem

Dziękujemy, Bombardier111
Zrecenzowano 17 marca 2019

Greco jest dobrym miejscem na szybki posiłek w czasie przerwy. Restauracja oferuje część menu "do ręki" na wynos. Mięso jest dobre, sosy również (4 do wyboru), dodatki przyzwoite, najsłabsze są frytki ale zjadliwe. Zestawy na wynos są raczej taniej. Proponuję traktować to miejsce jak "budkę z dobrym kebabem w stylu greckim" bo tym dokładnie jest.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, hennselt
Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nie ma nic wspolnego z grecja. Warzywa zero smaku. Kalmary ociekajace tluszczem. Wieprzowina (kurczaka i wolowiny zabraklo) przesolona i wysuszona. Wyszlismy z chlopakiem glodni. Nie polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Karolina P

Restauracja Greco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Greco? Podziel się wrażeniami!