“Dobry lokal o każdej porze dnia ”
Mr Fox Pub & Resto — recenzja

Mr Fox Pub & Resto
Nr 37 wśród 427 Restauracje (Katowice)

Z pewnością polecam każdemu to miejsce
Wybór dań i drinków w Menu jest bardzo obfity, jest w czym wybierać.
Lokal jest przyjazny dla studentów, którzy chcą zaoszczędzić ;-) Oferuje zniżki 20% w określonych godzinach
Porcje dań są dobrane w punkt, jedzenie jest dobrze przyprawione i smaczne.
Na pewno tutaj powrócę

Dziękujemy, Mariola G

Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal położony w pobliżu rynku oraz deptaka na ulicy Mariackiej. W menu królują burgery, pizza i makarony. Dodatkowo szeroki wybór napojów, również alkoholowych. Smaczne jedzenie, przyjemny wystrój i bardzo miła obsługa w połączeniu z niewysokimi cenami wpływa na to, że polecam ten lokal z czystym sumieniem.

Dziękujemy, JepJag
Zrecenzowano 29 lipca 2018

Świetna knajpa na spotkanie z przyjaciółmi. Z jednej strony można znaleźć pyszne jedzenie np. super burgery - tanie, bo zakres cenowy 14-16 zł, a smakowo naprawdę świetne i rozmiarowo nie małe. Z drugiej strony każdy znajdzie jakiś alkohol dla siebie, piwka, drinki itp. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Polecam to miejsce! :)

Dziękujemy, Grzeegorz
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w niedzielę, całą rodziną. Zamówiliśmy burgery i quesadillas. Były bardzo smaczne. Obsługa bardzo uprzejma i miła, uczynna. Lokal bardzo ładny, muzyka odpowiednia. Zdecydowanie godne powrotu :)

Dziękujemy, potworina
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

Lokal nieduży, dość ciasny. Wystrój ok, obsługa sprawna. Jedzenie - krem z pomidorów i pizza diavola - bardzo dobre, burgery też wyglądały apetycznie.

Dziękujemy, Piotr S

Mr Fox Pub & Resto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Mr Fox Pub & Resto? Podziel się wrażeniami!