“Pyszne!”

Istne Lody Rzemieślnicze
Nr 4 wśród 14 Desery (Katowice)
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jako osoba nielubująca się w słodyczach, składam wielkie szapoba tej lodziarni. Naprawdę bardzo dobre lody, mały wybór (w porównaniu z innymi sieciowkami), ale jest on wystarczający bo każdy smak broni się indywidualnie. Wielki plus za smaki specjalne, czarne rożki i wielkie, jak na tą cenę porcje. Naprawdę nie oszczędzają na klientach ;) Bardzo polecam!

1  Dziękujemy, Justyna S

Zrecenzowano 16 sierpnia 2018

Bardzo dobre lody. Naturalny smak. Nie czuć żadnych sztuczności. Polecam też gofry. Są pyszne, dobrze wypieczone.

Dziękujemy, Aldona S
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018

Pyszne lody, do tego codziennie inne, ciekawe smaki. Ostatnio odkryte - Michałki :) Miejsce trochę ukryte, ale warte znalezienia.

Dziękujemy, GabaUrbanek
Zrecenzowano 11 lipca 2018

Co prawda na razie tylko raz jadłam u nich lody ale na pewno nie ostatni. Belgijska mleczna czekolada - pyszny smak. Polecam, bo warto.

Dziękujemy, Jolanta A
Zrecenzowano 15 czerwca 2018

NAJLEPSZE lody w katowicach ! poleca polecam polecam ! super smaki i świetny smak ! :) bardzo miła obsługa

Dziękujemy, mekrzysztof

Istne Lody Rzemieślnicze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnowiec, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Istne Lody Rzemieślnicze? Podziel się wrażeniami!