“dobre pierogi”
BackStage — recenzja

BackStage
Nr 90 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 3 sierpnia 2017

Atmosfera miła, pan za ladą sympatyczny, muzyka dobra, pierogi które zamówiłem (z camembertem, pomidorami suszonymi) świetne. Kosztowały 20 PLN i nie było ich super dużo ale za taką pychote rzeczywiscie warto zapłacić. Jedyne na co wskaże to że czas oczekiwania jest koło 20 min co przy lunchu może być kłopotem. Podobnie jesli przyjdzie wiecej osob sprobowac pierogów mogą poczekać. Nie wiem kto robi te pierogi i jak je robi ale są rzeczywiście (jesli chodzi o ciasto) doskonałe.

Dziękujemy, robert r

Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych barów w Katowicach, obsługa kulturalna i sympatyczna jedzenie na poziomie, szczególnie polecam hamburgery i dobra muzyka, możliwość pogrania w lotki

Dziękujemy, jakub k
Zrecenzowano 19 lipca 2017

Strudzony upałem, zawitałem pewnego dnia na jedno piwko...
Jako że lokal w piwnicy, mówię może odrobina chłodu, rzeczywiście!!! Surowa cegła, fajny wystrój i przemiła obsługa. Zapach jedzenia jaki się unosi skusił mnie do nasycenia nagłego głodu, postawiłem na pierogi z panczkrautem... Dokładnie takie jak robiła moja Babcia, Ostatnio wpadłem na burgera i muszę przyznać, że są to jedne z najlepszych jakie jadłem w Katosach. Serdecznie polecam, mało jest takich lokali

Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano 26 czerwca 2017

Szczerze polecam burgery w tym miejscu, są bardzo smaczne, porządnie wysmażone z dużą ilością dodatków, ponadto porcja 200g mięsa jest w mojej opinii wystarczającą, na plus również bułka.

Dziękujemy, Jaho_Viator
Zrecenzowano 28 listopada 2016

Rewelacyjne jedzenie! Swietna obsluga! Doskonaly klimat! Szeroki wybor pierogiw z czego wiekszosc zasluguje na sprobowanie.

Dziękujemy, strycho

BackStage — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w BackStage? Podziel się wrażeniami!