“Kanapki z wieprzowina”
Bułkęs — recenzja

Bułkęs
Zamów online
Opis: Naszą specjalnością jest PULLED PORK, czyli dlugo pieczona wieprzowina, ale nie tylko! Zaskoczymy Was wersją wege i innymi rodzajami mięsa, podawanymi w świeżo wypiekanych bulkach maślanych. A do tego prawdziwe maślane pancakes z dodatkami od cioci z Ameryki , śniadania, specjalne dania tygodnia, codziennie wypiekane aromatyczne ciasta, oraz spora oferta barowa.

Jak przyszłam do knajpki to myślałam, że to burgery wołowe, ale okazało się, że to kanapki z szarpaną wieprzowiną. Nie były złe, bardzo pozywne, dużo mięsa, chyba aż za dużo bo nie czułam smaku dodatków tylko samo mięso (albo dodatków było niewiele). Bardzo dobra lemoniada, chyba najlepsza jaką piłam bo zazwyczaj jest bardzo słodka od nadmiaru cukru, tutaj z kolei była lekko kwaśna, pycha.

Dziękujemy, Kasia R

Zrecenzowano 1 września 2019

właściwe to dałbym 4,5 ze wzgledu na obsługę ,nie dlatego ,że jest zła bo dziewczyny są super,właściele też ale przy natłoku gości po prostu nie dają fizycznie rady :-)

Dziękujemy, DayTrip737563
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wybrałem się do Bułkęsa z polecenia znajomych i choć nie jadam zbyt często fast-foodów na pewno tam wrócę.
Knajpka klimatyczna, bez większych wyziewów z grilla
Duży wybór burgerów -z żoną wybraliśmy burgera z halloumi (kozi ser grillowany) oraz Cosa Nostra (z szarpaną wieprzowiną)
Czas oczekiwania ok 15 minut.
Dania duże i wyjątkowo smaczne - dobór składników daje bardzo przyjemne wrażenia smakowe.
Obok Red Habanero w Rudzie Śląskiej najlepsze burgery na Śląsku.
Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Wining_a-d_Dining
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to coś zupełnie innego jak zwykle burgery. Mimo tego iż może się wydawać, że to coś podobnego tylko ze zmianą podania, to jednak jest to zupełnie osobne danie. Jeden bułkęs był świetny, drugi na mój gust zbyt mięsny. Ma pewno warto spróbować.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, marcindG7805VD
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny lokal na Katowickiej mapie kulinarnej.
Popisowe danie to oczywiście szarpana wołowina w różnych formach.
Dla fanów mięska to czysta rewelacja.
Również desery bardzo smaczne i przede wszystkim wszystkie dania dodatkowo wyglądają bardzo apetycznie.

Klimat lokalu bardzo pasujący do tego co oferuje lokal. Wszystko do siebie idealnie pasuje. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Dziękujemy, micha_m738

Bułkęs — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bułkęs? Podziel się wrażeniami!