“Popularne miejsce”
Lodowato — recenzja

Lodowato
Nr 3 wśród 12 Desery (Katowice)
Opis: Lodowato to lodziarnia serwująca lody naturalne - produkowane na miejscu w oparciu o najwyższej jakości składniki. Miejsce stworzone przez ludzi z pasją i głową pełną pomysłów. Można tu zawsze zasmakować w trzech lodowych klasykach czyli śmietance, truskawce i czekoladzie lub dać się porwać fantazji mistrzów lodziarstwa, którzy serwują dodatkowo pięć codziennie zmieniających się i zaskakujących smaków. KATOWICE ul. Dworcowa 15 godziny otwarcia : 10:00 - 20:00 TYCHY ul. Grota - Roweckiego 69 godziny otwarcia : 11:00 - 18:00
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo popularne miejsce z zachwalanymi lodami, które po spróbowaniu nie wyróżniają się niczym szczególnym. W "Lodowato" dostaniemy po prostu poprawne, dobre lody. Nie będziemy żałowali wydanych pieniędzy, ale też nie przeżyjemy "wielkiego wow".

Dziękujemy, Ewa W

Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody jakie jadłam. Oryginalne i ciekawe smaki, duże porcje a przede wszystkim naturalne i smaczne !!! Gorąco polecam !

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, 948kasiaw
Zrecenzowano 24 listopada 2018

Lody naprawdę smaczne - malina z rozmarynem, fenomenalna i moja ulubiona. Słony karmel i kokos z bazylią należą do moich faworytów. Smakowo w 9/10 zjedzonych smaków, jestem zachwycona. Jedyny minus, że przez parę wizyt jadłam lody, o różnej wielkości. Nie chodzi mi o idealny kształt, bo nie oczekuję tego po lodach rzemieślniczych. Mam na myśli podobną wagę porcji, która niestety nie zawsze jest zachowana Ciągła kolejka chyba mówi sama za siebie. Mam wrażenie, że ostatnio smaki lodów są okrojone i wybór jest nieco mniejszy niż na początku działalności lodziarni.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Agata L
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Modne miejsce z przeciętnymi lodami.
Powszechnie wychwalane, może dlatego poprzeczka ustawiona wysoko.
Mały wybór smaków, lody Dobre ale bez szału.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 572s_awekm
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre, prawdziwie rzemieślnicze lody. Bardzo słodko, ale smacznie. Przemiła obsługa. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, antekj2018

Lodowato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnowiec, Województwo śląskie

Sosnowiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Lodowato? Podziel się wrażeniami!