“Przypadkowe odkrycie”
Umami sushi — recenzja

Umami sushi
Nr 11 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 8 września 2019

Przypadkowe odkrycie . Dobre smaki i bardzo mila atmosfera. Chyba wiekszosc to zamowiena na wynos dlatego tloku nie ma

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamawiam u was od dobrych 4 lat z dostawą zawsze zestaw Koshi Nage i zawsze bardzo sobie chwale zawsze świeżo ✨ smacznie składniki setu są idealnie dobrane polecam każdemu

Dziękujemy, jvnkovvvlsky
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo że mieszkam obok to moja pierwsza wizyta. Świetne sushi oraz fantastyczne dania z woka. Polecam i na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, wilkuopg
Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamawiam sushi w tej restauracji od paru lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z obsługi i podejścia do klienta, smak za każdym razem dopieszcza podniebienie, jak ktoś spróbuje raz to zostaje fanem na zawsze

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 269anetam
Zrecenzowano 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

najlepsze sushi na Śląsku. szkoda że nie ma formy restauracji. Duży wybór. Na miejscu ciasto w prezencie. Można jechać w ciemno.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, marcinw808

Umami sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Umami sushi? Podziel się wrażeniami!